18 грудня

2 тур Зимової іскри 35+: маємо перемогу та поразку

Кудрівка-VETERANS

У другому турі змагань зіграли вже обидві наші команди, але результати були протилежні.

“Кудрівка-VETERANS” 4:0 КОНДІ (Чернігів)
Голи: Полончак Михайло, Валько Євген, Щедраков Павло, Круковець Валентин.

Першою розпочала команда-чемпіон України 35+. Цього разу склад був менший, ніж попереднього матчу, та ще й на розминці отримав пошкодження Даценко Сергій. Тому довелось грати без замін.

Загалом гра була повністю під контролем “Кудрівка-VETERANS”, але голи давалися з труднощами. В середині тайму вдалося відкрити рахунок Полончаку. Швидка атака від своїх воріт, Бабор Олександр віддає чудову верхову передачу на Михайла, той приймає м’яч грудьми й елегантно проштовхує повз воротаря суперника – 1:0.

Ще 3-4 гольові нагоди наші ветерани змарнували, а у “Конді” єдиний гольовий епізод першого тайму завершився ударом у стійку воріт Крикніна.

2 тайм пройшов більш результативно. Спочатку два непогані шанси були у суперника. В одному з них чудово зіграв Крикнін, який потягнув важкий удар з рикошетом.

Далі вже “Кудрівка-VETERANS” взялась до справи. У середині тайму Валько скористався пасом від Круковця й з лівого кута штрафної пробив точно в кут воріт – 2:0.

Третій гол нашої команди забив Щедраков. Павло перехопив м’яч у центрі поля, пройшов до штрафного майданчика суперника, обігрався з Круковцем й по більярдному пробив у кут.

Крапку у матчі поставив Круковець, якому все ж вдалося один зі своїх моментів. Гольову до активу записав Бабор.

Вимпел-Кудрівка

“Вимпел-Кудрівка” (Сосниця) 2:7 “Авангард” (Корюківка)
Голи: Кузьменко Сергій -2.

1 тур “Вимпел-Кудрівка” пропускала, тож це був дебютний матч у “Зимовій іскрі”. На жаль, не вдалий.

1 тайм закінчився з рахунком 2:3, але у другій половині супернику вдалося збільшити своє перевагу. Натомість наша команда свої шанси не реалізувала, а тому маємо такий рахунок на табло.

Наступного тижня “Вимпел-Кудрівка” спробує взяти очки у грі проти “Конді”, а “Кудрівка-VETERANS” зіграє проти ветеранів зі Сновська, які сьогодні переграли “Галерею” 3:1.

Таблицю та наступні ігри можна переглянути за посиланням.