Чемпіонат Менської федерації футболу 2021

Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1

"Авангард" Мена

18 18 0 0 136 9 127 54
2

"Кудрівка"

18 14 2 2 91 23 68 44
3

"Десна" Макошине

18 13 1 4 41 21 20 40
4

"В'юнка" Сосниця

18 10 2 6 36 35 1 32
5

"Волинка"

18 8 2 8 54 60 -6 26
6

"Куковичі"

18 7 0 11 44 66 -22 21
7

"Полісся" Березна (Дискваліфікований)

18 7 1 10 37 42 -5 19
8

"Ніка" Киселівка

18 3 1 14 23 86 -63 10
9

"Чапаєв" Садове

18 3 1 14 30 72 -42 10
10

"Торнадо" Стольне

18 1 2 15 22 100 -78 5

Результати

18 тур
"Кудрівка" 5 : 1 "В'юнка" Сосниця 12 вересня
"Десна" Макошине 5 : 0 "Торнадо" Стольне 12 вересня
"Ніка" Киселівка 2 : 0 "Чапаєв" Садове 12 вересня
"Волинка" 3 : 0 (тех.) "Полісся" Березна 12 вересня
"Авангард" Мена 8 : 0 "Куковичі" 12 вересня
17 тур
"Чапаєв" Садове 0 : 9 "Кудрівка" 05 вересня
"Полісся" Березна 0 : 3 (тех.) "Ніка" Киселівка 05 вересня
"Десна" Макошине 1 : 0 "В'юнка" Сосниця 05 вересня
"Торнадо" Стольне 0 : 9 "Авангард" Мена 05 вересня
"Куковичі" 3 : 7 "Волинка" 05 вересня
16 тур
"Десна" Макошине 0 : 0 "Кудрівка" 29 серпня
"Ніка" Киселівка 3 : 1 "Куковичі" 29 серпня
"Авангард" Мена 7 : 0 "В'юнка" Сосниця 29 серпня
"Волинка" 6 : 2 "Торнадо" Стольне 29 серпня
"Чапаєв" Садове 3 : 0 (тех.) "Полісся" Березна 29 серпня
15 тур
"Кудрівка" 3 : 0 (тех.) "Полісся" Березна 22 серпня
"В'юнка" Сосниця 3 : 2 "Волинка" 22 серпня
"Куковичі" 6 : 3 "Чапаєв" Садове 22 серпня
"Торнадо" Стольне 2 : 1 "Ніка" Киселівка 22 серпня
"Десна" Макошине 1 : 2 "Авангард" Мена 22 серпня
14 тур
"Кудрівка" 0 : 4 "Авангард" Мена 15 серпня
"Чапаєв" Садове 8 : 2 "Торнадо" Стольне 15 серпня
"Ніка" Киселівка 0 : 4 "В'юнка" Сосниця 15 серпня
"Волинка" 1 : 4 "Десна" Макошине 15 серпня
"Полісся" Березна 3 : 0 "Куковичі" 15 серпня
13 тур
"Куковичі" 1 : 4 "Кудрівка" 08 серпня
"В'юнка" Сосниця 3 : 0 "Чапаєв" Садове 08 серпня
"Торнадо" Стольне 2 : 5 "Полісся" Березна 08 серпня
"Десна" Макошине 5 : 0 "Ніка" Киселівка 08 серпня
"Авангард" Мена 6 : 1 "Волинка" 08 серпня
12 тур
"Кудрівка" 5 : 5 "Волинка" 01 серпня
"Куковичі" 6 : 1 "Торнадо" Стольне 01 серпня
"Чапаєв" Садове 0 : 2 "Десна" Макошине 01 серпня
"Полісся" Березна 2 : 3 "В'юнка" Сосниця 01 серпня
"Ніка" Киселівка 0 : 14 "Авангард" Мена 01 серпня
11 тур
"Торнадо" Стольне 0 : 10 "Кудрівка" 25 липня
"Волинка" 7 : 3 "Ніка" Киселівка 25 липня
"Десна" Макошине 2 : 0 "Полісся" Березна 25 липня
"В'юнка" Сосниця 1 : 0 "Куковичі" 25 липня
"Авангард" Мена 10 : 1 "Чапаєв" Садове 25 липня
10 тур
"Кудрівка" 7 : 0 "Ніка" Киселівка 18 липня
"В'юнка" Сосниця 6 : 2 "Торнадо" Стольне 18 липня
"Волинка" 4 : 2 "Чапаєв" Садове 18 липня
"Десна" Макошине 3 : 2 "Куковичі" 18 липня
"Полісся" Березна 0 : 3 (тех.) "Авангард" Мена 18 липня
9 тур
"В'юнка" Сосниця 1 : 5 "Кудрівка" 04 липня
"Чапаєв" Садове 2 : 1 "Ніка" Киселівка 04 липня
"Торнадо" Стольне 3 : 4 "Десна" Макошине 04 липня
"Полісся" Березна 8 : 1 "Волинка" 04 липня
"Куковичі" 3 : 8 "Авангард" Мена 04 липня
8 тур
"Кудрівка" 9 : 0 "Чапаєв" Садове 27 червня
"Волинка" 1 : 3 "Куковичі" 27 червня
"Ніка" Киселівка 0 : 4 "Полісся" Березна 27 червня
"В'юнка" Сосниця 1 : 2 "Десна" Макошине 27 червня
"Авангард" Мена 14 : 0 "Торнадо" Стольне 27 червня
7 тур
"Кудрівка" 2 : 1 "Десна" Макошине 20 червня
"Полісся" Березна 5 : 3 "Чапаєв" Садове 20 червня
"Куковичі" 6 : 2 "Ніка" Киселівка 20 червня
"Торнадо" Стольне 1 : 7 "Волинка" 20 червня
"В'юнка" Сосниця 1 : 4 "Авангард" Мена 20 червня
6 тур
"Полісся" Березна 2 : 4 "Кудрівка" 13 червня
"Чапаєв" Садове 2 : 3 "Куковичі" 13 червня
"Ніка" Киселівка 2 : 2 "Торнадо" Стольне 13 червня
"Волинка" 1 : 1 "В'юнка" Сосниця 13 червня
"Авангард" Мена 4 : 0 "Десна" Макошине 13 червня
5 тур
"Авангард" Мена 5 : 1 "Кудрівка" 06 червня
"Куковичі" 1 : 5 "Полісся" Березна 06 червня
"Торнадо" Стольне 2 : 2 "Чапаєв" Садове 06 червня
"В'юнка" Сосниця 3 : 2 "Ніка" Киселівка 06 червня
"Волинка" 1 : 3 "Десна" Макошине 06 червня
4 тур
"Кудрівка" 8 : 1 "Куковичі" 30 травня
"Полісся" Березна 2 : 0 "Торнадо" Стольне 30 травня
"Ніка" Киселівка 1 : 3 "Десна" Макошине 30 травня
"Чапаєв" Садове 0 : 1 "В'юнка" Сосниця 30 травня
"Волинка" 0 : 7 "Авангард" Мена 30 травня
3 тур
"Волинка" 1 : 5 "Кудрівка" 23 травня
"Торнадо" Стольне 3 : 4 "Куковичі" 23 травня
"Авангард" Мена 16 : 0 "Ніка" Киселівка 23 травня
"В'юнка" Сосниця 1 : 1 "Полісся" Березна 23 травня
"Десна" Макошине 4 : 1 "Чапаєв" Садове 23 травня
2 тур
"Кудрівка" 7 : 0 "Торнадо" Стольне 16 травня
"Ніка" Киселівка 2 : 3 "Волинка" 16 травня
"Чапаєв" Садове 1 : 6 "Авангард" Мена 16 травня
"Куковичі" 1 : 4 "В'юнка" Сосниця 16 травня
"Полісся" Березна 0 : 1 "Десна" Макошине 16 травня
1 тур
"Ніка" Киселівка 1 : 7 "Кудрівка" 09 травня
"Чапаєв" Садове 2 : 3 "Волинка" 09 травня
"Куковичі" 3 : 0 "Десна" Макошине 09 травня
"Торнадо" Стольне 0 : 2 "В'юнка" Сосниця 09 травня
"Авангард" Мена 9 : 0 "Полісся" Березна 09 травня