Чемпіонат України серед аматорів 2021 – 2022. Група 2

Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1

"Олімпія" Савинці

6 6 0 0 17 1 16 18
2

"Нива" Бузова

6 5 1 0 15 2 13 16
3

"Кудрівка"

6 4 2 0 14 3 11 14
4

"Нафтовик" Охтирка

5 4 1 0 10 1 9 13
5

"Атлет" Київ

6 2 1 3 8 9 -1 7
6

"Звягель" Новоград-Волинський

6 2 0 4 3 12 -9 6
7

"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ

7 1 1 5 3 13 -10 4
8

"ЮКСА" Київ

5 1 0 4 6 13 -7 3
9

"Біла Церква"

6 0 2 4 1 11 -10 2
10

"Борисфен-Єдність"

7 0 2 5 6 18 -12 2

Результати

7 тур
"Звягель" Новоград-Волинський - : - "Кудрівка" 25 вересня
"Нива" Бузова - : - "Олімпія" Савинці 26 вересня
"ЮКСА" Київ - : - "Нафтовик" Охтирка 25 вересня
"Біла Церква" 0 : 0 "Атлет" Київ 25 вересня
"Борисфен-Єдність" 0 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 25 вересня
6 тур
"Кудрівка" 0 : 0 "Нива" Бузова 19 вересня
"Нафтовик" Охтирка 3 : 1 "Борисфен-Єдність" 19 вересня
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 2 : 0 "Біла Церква" 19 вересня
"Олімпія" Савинці 3 : 1 "ЮКСА" Київ 18 вересня
"Атлет" Київ 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський 18 вересня
5 тур
"Атлет" Київ 1 : 2 "Кудрівка" 04 вересня
"ЮКСА" Київ 0 : 2 "Нива" Бузова 05 вересня
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський 05 вересня
"Борисфен-Єдність" 0 : 1 "Олімпія" Савинці 04 вересня
"Біла Церква" 0 : 3 "Нафтовик" Охтирка 04 вересня
4 тур
"Кудрівка" 4 : 1 "ЮКСА" Київ 29 серпня
"Нива" Бузова 3 : 1 "Борисфен-Єдність" 29 серпня
"Атлет" Київ 4 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 28 серпня
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 1 "Нафтовик" Охтирка 28 серпня
"Олімпія" Савинці 2 : 0 "Біла Церква" 28 серпня
3 тур
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 1 : 2 "Кудрівка" 22 серпня
"Нафтовик" Охтирка - : - "Атлет" Київ 03 жовтня
"Нива" Бузова 3 : 0 "Біла Церква" 22 серпня
"Борисфен-Єдність" 3 : 4 "ЮКСА" Київ 21 серпня
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 7 "Олімпія" Савинці 21 серпня
2 тур
"Кудрівка" 6 : 0 "Борисфен-Єдність" 15 серпня
"Біла Церква" - : - "ЮКСА" Київ 02 жовтня
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Нива" Бузова 15 серпня
"Нафтовик" Охтирка 3 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 14 серпня
"Атлет" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці 14 серпня
1 тур
"Нафтовик" Охтирка 0 : 0 "Кудрівка" 12 вересня
"ЮКСА" Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський 11 вересня
"Олімпія" Савинці 3 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 11 вересня
"Борисфен-Єдність" 1 : 1 "Біла Церква" 07 серпня
"Нива" Бузова 5 : 1 "Атлет" Київ 08 серпня