Чемпіонат України серед аматорів 2021 – 2022. Група 2

Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1

"Нива" Бузова

9 8 1 0 23 4 19 25
2

"Кудрівка"

9 7 2 0 26 4 22 23
3

"Олімпія" Савинці

9 7 0 2 21 7 14 21
4

"Нафтовик" Охтирка

9 6 1 2 16 7 9 19
5

"Атлет" Київ

9 5 0 4 20 13 7 15
6

"Звягель" Новоград-Волинський

9 4 0 5 8 15 -7 12
7

"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ

9 3 0 6 6 16 -10 9
8

"ЮКСА" Київ

9 1 1 7 9 20 -11 4
9

"Біла Церква"

9 0 2 7 4 25 -21 2
10

"Борисфен-Єдність"

9 0 1 8 7 29 -22 1

Результати

9 тур
"Біла Церква" 0 : 8 "Кудрівка" 16 жовтня
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 0 : 2 "Нива" Бузова 17 жовтня
"Олімпія" Савинці 2 : 0 "Нафтовик" Охтирка 16 жовтня
"ЮКСА" Київ 1 : 2 "Атлет" Київ 16 жовтня
"Борисфен-Єдність" 0 : 3 (тех.) "Звягель" Новоград-Волинський 16 жовтня
8 тур
"Кудрівка" 2 : 1 "Олімпія" Савинці 10 жовтня
"Нафтовик" Охтирка 1 : 2 "Нива" Бузова 10 жовтня
"Звягель" Новоград-Волинський 2 : 1 "Біла Церква" 09 жовтня
"Атлет" Київ 6 : 0 "Борисфен-Єдність" 09 жовтня
"ЮКСА" Київ 0 : 1 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 09 жовтня
7 тур
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Кудрівка" 25 вересня
"Борисфен-Єдність" 1 : 2 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 24 жовтня
"Нива" Бузова 4 : 1 "Олімпія" Савинці 26 вересня
"ЮКСА" Київ 0 : 2 "Нафтовик" Охтирка 25 вересня
"Біла Церква" 0 : 2 "Атлет" Київ 25 вересня
6 тур
"Кудрівка" 0 : 0 "Нива" Бузова 19 вересня
"Нафтовик" Охтирка 3 : 1 "Борисфен-Єдність" 19 вересня
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 2 : 0 "Біла Церква" 19 вересня
"Олімпія" Савинці 3 : 1 "ЮКСА" Київ 18 вересня
"Атлет" Київ 2 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський 18 вересня
5 тур
"Атлет" Київ 1 : 2 "Кудрівка" 04 вересня
"ЮКСА" Київ 0 : 2 "Нива" Бузова 05 вересня
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський 05 вересня
"Борисфен-Єдність" 0 : 1 "Олімпія" Савинці 04 вересня
"Біла Церква" 0 : 3 "Нафтовик" Охтирка 04 вересня
4 тур
"Кудрівка" 4 : 1 "ЮКСА" Київ 29 серпня
"Нива" Бузова 3 : 1 "Борисфен-Єдність" 29 серпня
"Атлет" Київ 4 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 28 серпня
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 1 "Нафтовик" Охтирка 28 серпня
"Олімпія" Савинці 2 : 0 "Біла Церква" 28 серпня
3 тур
"Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 1 : 2 "Кудрівка" 22 серпня
"Нафтовик" Охтирка 3 : 2 "Атлет" Київ 03 жовтня
"Нива" Бузова 3 : 0 "Біла Церква" 22 серпня
"Борисфен-Єдність" 3 : 4 "ЮКСА" Київ 21 серпня
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 7 "Олімпія" Савинці 21 серпня
2 тур
"Кудрівка" 6 : 0 "Борисфен-Єдність" 15 серпня
"Біла Церква" 2 : 2 "ЮКСА" Київ 02 жовтня
"Звягель" Новоград-Волинський 0 : 2 "Нива" Бузова 15 серпня
"Нафтовик" Охтирка 3 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 14 серпня
"Атлет" Київ 0 : 1 "Олімпія" Савинці 14 серпня
1 тур
"Нафтовик" Охтирка 0 : 0 "Кудрівка" 12 вересня
"ЮКСА" Київ 0 : 1 "Звягель" Новоград-Волинський 11 вересня
"Олімпія" Савинці 3 : 0 "Олімпійський коледж ім. І. Піддубного" Київ 11 вересня
"Борисфен-Єдність" 1 : 1 "Біла Церква" 07 серпня
"Нива" Бузова 5 : 1 "Атлет" Київ 08 серпня