Чемпіонат Київської області 2021

Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1

"Нива" Бузова

24 20 3 1 70 11 59 63
2

СК "Денгофф" Денихівка

24 19 2 3 79 28 51 59
3

"Дружба" Мирівка

24 17 3 4 64 20 44 54
4

"Джуніорс" Шпитьки

24 16 5 3 72 23 49 53
5

"Кудрiвка" Ірпінь

24 12 6 6 36 25 11 42
6

"Колос" Пустоварівка

24 9 6 9 33 32 1 33
7

ФК Калинівка

24 8 6 10 38 45 -7 30
8

СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка

24 7 7 10 34 44 -10 28
9

"Ронін" Лісне

24 6 5 13 28 39 -11 23
10

СК "Юніор" Макарів

24 7 1 16 27 73 -46 22
11

"Межигір`я" Нові Петрівці

24 5 6 13 30 53 -23 21
12

"Софія" Софіївська Борщагівка

24 4 7 13 24 46 -22 19
13

"Динамо" Фастів

24 4 3 17 19 69 -50 15
14

Городок-1998

24 3 2 19 22 68 -46 11

Результати

24 тур
"Ронін" Лісне 0 : 3 (тех.) "Кудрiвка" Ірпінь 23 жовтня
Городок-1998 1 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 23 жовтня
СК "Юніор" Макарів 1 : 6 "Нива" Бузова 23 жовтня
СК "Денгофф" Денихівка 3 : 2 "Джуніорс" Шпитьки 23 жовтня
"Динамо" Фастів 1 : 1 "Межигір`я" Нові Петрівці 23 жовтня
"Дружба" Мирівка 4 : 0 "Колос" Пустоварівка 23 жовтня
ФК Калинівка 1 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка 23 жовтня
Городок-1998 - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 23 жовтня
СК "Юніор" Макарів - : - "Нива" Бузова 23 жовтня
"Джуніорс" Шпитьки - : - СК "Денгофф" Денихівка 23 жовтня
"Динамо" Фастів - : - "Межигір`я" Нові Петрівці 23 жовтня
"Дружба" Мирівка - : - "Колос" Пустоварівка 23 жовтня
"Софія" Софіївська Борщагівка - : - ФК Калинівка 23 жовтня
23 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 2 : 0 Городок-1998 16 жовтня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 1 ФК Калинівка 16 жовтня
"Нива" Бузова 3 : 0 (тех.) "Ронін" Лісне 16 жовтня
СК "Денгофф" Денихівка 6 : 2 СК "Юніор" Макарів 16 жовтня
"Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 1 "Джуніорс" Шпитьки 16 жовтня
"Колос" Пустоварівка 3 : 1 "Динамо" Фастів 16 жовтня
"Дружба" Мирівка 4 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка 16 жовтня
22 тур
ФК Калинівка 2 : 4 "Кудрiвка" Ірпінь 09 жовтня
Городок-1998 0 : 4 "Нива" Бузова 09 жовтня
"Ронін" Лісне 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка 09 жовтня
СК "Юніор" Макарів 0 : 1 "Межигір`я" Нові Петрівці 09 жовтня
"Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Колос" Пустоварівка 09 жовтня
"Динамо" Фастів 0 : 4 "Дружба" Мирівка 09 жовтня
"Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 09 жовтня
21 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 1 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 02 жовтня
"Дружба" Мирівка 3 : 2 "Джуніорс" Шпитьки 02 жовтня
"Нива" Бузова 0 : 0 ФК Калинівка 02 жовтня
СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 Городок-1998 02 жовтня
"Межигір`я" Нові Петрівці 3 : 0 (тех.) "Ронін" Лісне 02 жовтня
"Колос" Пустоварівка 4 : 2 СК "Юніор" Макарів 02 жовтня
"Динамо" Фастів 0 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка 02 жовтня
20 тур
"Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Кудрiвка" Ірпінь 25 вересня
Городок-1998 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці 25 вересня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 3 "Нива" Бузова 25 вересня
ФК Калинівка 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка 25 вересня
"Ронін" Лісне 1 : 1 "Колос" Пустоварівка 25 вересня
"Джуніорс" Шпитьки 3 : 0 "Динамо" Фастів 25 вересня
СК "Юніор" Макарів 0 : 3 "Дружба" Мирівка 25 вересня
19 тур
"Нива" Бузова 2 : 0 "Кудрiвка" Ірпінь 18 вересня
"Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 ФК Калинівка 18 вересня
"Колос" Пустоварівка 3 : 0 Городок-1998 18 вересня
"Динамо" Фастів 1 : 0 СК "Юніор" Макарів 18 вересня
"Джуніорс" Шпитьки 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка 18 вересня
"Дружба" Мирівка 2 : 0 "Ронін" Лісне 18 вересня
СК "Денгофф" Денихівка 6 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 18 вересня
18 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 0 : 1 СК "Денгофф" Денихівка 11 вересня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 5 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці 11 вересня
ФК Калинівка 4 : 2 "Колос" Пустоварівка 11 вересня
Городок-1998 0 : 4 "Дружба" Мирівка 11 вересня
"Ронін" Лісне 4 : 2 "Динамо" Фастів 11 вересня
СК "Юніор" Макарів 0 : 12 "Джуніорс" Шпитьки 11 вересня
"Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 "Нива" Бузова 11 вересня
17 тур
"Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 2 "Кудрiвка" Ірпінь 04 вересня
СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Нива" Бузова 04 вересня
"Колос" Пустоварівка 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 04 вересня
"Дружба" Мирівка 5 : 2 ФК Калинівка 04 вересня
"Динамо" Фастів 2 : 1 Городок-1998 04 вересня
СК "Юніор" Макарів 4 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка 04 вересня
"Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Ронін" Лісне 04 вересня
16 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 0 : 0 "Колос" Пустоварівка 28 серпня
"Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 3 "Нива" Бузова 28 серпня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Дружба" Мирівка 28 серпня
ФК Калинівка 8 : 1 "Динамо" Фастів 28 серпня
Городок-1998 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки 28 серпня
"Ронін" Лісне 4 : 0 СК "Юніор" Макарів 28 серпня
"Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка 28 серпня
15 тур
"Дружба" Мирівка 2 : 3 "Кудрiвка" Ірпінь 21 серпня
"Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 5 СК "Денгофф" Денихівка 21 серпня
"Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Нива" Бузова 21 серпня
"Динамо" Фастів 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 21 серпня
СК "Юніор" Макарів 1 : 0 Городок-1998 21 серпня
"Ронін" Лісне 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка 21 серпня
"Джуніорс" Шпитьки 2 : 0 ФК Калинівка 21 серпня
14 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 2 : 1 "Динамо" Фастів 14 серпня
"Нива" Бузова 3 : 0 "Дружба" Мирівка 14 серпня
"Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці 14 серпня
СК "Денгофф" Денихівка 3 : 1 "Колос" Пустоварівка 14 серпня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки 14 серпня
ФК Калинівка 2 : 1 СК "Юніор" Макарів 14 серпня
"Ронін" Лісне 5 : 0 Городок-1998 14 серпня
13 тур
"Динамо" Фастів 0 : 3 "Кудрiвка" Ірпінь 26 червня
"Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка 26 червня
Городок-1998 2 : 1 "Ронін" Лісне 26 червня
СК "Юніор" Макарів 3 : 2 ФК Калинівка 26 червня
"Джуніорс" Шпитьки 4 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 26 червня
"Дружба" Мирівка 0 : 2 "Нива" Бузова 26 червня
"Колос" Пустоварівка 0 : 0 СК "Денгофф" Денихівка 26 червня
12 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 0 : 3 "Дружба" Мирівка 19 червня
СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці 19 червня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Динамо" Фастів 19 червня
ФК Калинівка 2 : 3 "Джуніорс" Шпитьки 19 червня
Городок-1998 1 : 1 СК "Юніор" Макарів 19 червня
"Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Ронін" Лісне 19 червня
"Нива" Бузова 1 : 0 "Колос" Пустоварівка 19 червня
11 тур
"Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Кудрiвка" Ірпінь 12 червня
"Нива" Бузова 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці 12 червня
СК "Денгофф" Денихівка 5 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка 12 червня
СК "Юніор" Макарів 2 : 0 "Ронін" Лісне 12 червня
"Джуніорс" Шпитьки 5 : 3 Городок-1998 12 червня
"Динамо" Фастів 1 : 2 ФК Калинівка 12 червня
"Дружба" Мирівка 2 : 4 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 12 червня
10 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 2 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці 05 червня
"Нива" Бузова 5 : 1 СК "Денгофф" Денихівка 05 червня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 : 3 "Колос" Пустоварівка 05 червня
ФК Калинівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка 05 червня
Городок-1998 2 : 3 "Динамо" Фастів 05 червня
"Ронін" Лісне 1 : 1 "Джуніорс" Шпитьки 05 червня
"Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів 05 червня
9 тур
СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Кудрiвка" Ірпінь 29 травня
"Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 29 травня
"Нива" Бузова 4 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка 29 травня
"Джуніорс" Шпитьки 5 : 1 СК "Юніор" Макарів 29 травня
"Динамо" Фастів 1 : 1 "Ронін" Лісне 29 травня
"Дружба" Мирівка 2 : 0 Городок-1998 29 травня
"Колос" Пустоварівка 0 : 0 ФК Калинівка 30 травня
8 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 0 : 0 "Нива" Бузова 22 травня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка 22 травня
ФК Калинівка 3 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці 22 травня
Городок-1998 1 : 2 "Колос" Пустоварівка 22 травня
"Ронін" Лісне 0 : 2 "Дружба" Мирівка 22 травня
СК "Юніор" Макарів 3 : 1 "Динамо" Фастів 22 травня
"Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 6 "Джуніорс" Шпитьки 22 травня
7 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 2 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка 15 травня
"Нива" Бузова 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 15 травня
СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 ФК Калинівка 15 травня
"Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Ронін" Лісне 15 травня
"Дружба" Мирівка 7 : 1 СК "Юніор" Макарів 15 травня
"Динамо" Фастів 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки 15 травня
"Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 1 Городок-1998 15 травня
6 тур
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Кудрiвка" Ірпінь 08 травня
ФК Калинівка 0 : 3 "Нива" Бузова 08 травня
Городок-1998 2 : 1 СК "Денгофф" Денихівка 08 травня
"Джуніорс" Шпитьки 0 : 1 "Дружба" Мирівка 08 травня
"Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Динамо" Фастів 08 травня
"Ронін" Лісне 1 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці 08 травня
СК "Юніор" Макарів 0 : 6 "Колос" Пустоварівка 08 травня
5 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 2 : 0 ФК Калинівка 01 травня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка 01 травня
"Нива" Бузова 8 : 0 Городок-1998 01 травня
"Дружба" Мирівка 5 : 0 "Динамо" Фастів 01 травня
"Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 0 СК "Юніор" Макарів 01 травня
"Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Джуніорс" Шпитьки 01 травня
СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Ронін" Лісне 01 травня
4 тур
Городок-1998 2 : 3 "Кудрiвка" Ірпінь 24 квітня
ФК Калинівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 24 квітня
"Ронін" Лісне 0 : 3 "Нива" Бузова 24 квітня
"Динамо" Фастів 0 : 3 "Колос" Пустоварівка 24 квітня
СК "Юніор" Макарів 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка 24 квітня
"Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Дружба" Мирівка 24 квітня
"Джуніорс" Шпитьки 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці 24 квітня
3 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 1 : 1 "Ронін" Лісне 17 квітня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 3 Городок-1998 17 квітня
"Нива" Бузова 1 : 0 СК "Юніор" Макарів 17 квітня
"Межигір`я" Нові Петрівці 4 : 0 "Динамо" Фастів 17 квітня
"Колос" Пустоварівка 0 : 2 "Дружба" Мирівка 17 квітня
"Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 ФК Калинівка 17 квітня
"Джуніорс" Шпитьки 3 : 2 СК "Денгофф" Денихівка 17 квітня
2 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 3 : 1 СК "Юніор" Макарів 10 квітня
Городок-1998 0 : 3 ФК Калинівка 10 квітня
"Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 "Нива" Бузова 10 квітня
"Динамо" Фастів 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка 10 квітня
"Дружба" Мирівка 4 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці 10 квітня
"Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Колос" Пустоварівка 10 квітня
"Ронін" Лісне 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 10 квітня
1 тур
"Кудрiвка" Ірпінь 0 : 0 "Джуніорс" Шпитьки 03 квітня
ФК Калинівка 0 : 4 "Ронін" Лісне 03 квітня
"Нива" Бузова 3 : 0 "Динамо" Фастів 03 квітня
"Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 0 Городок-1998 03 квітня
СК "Денгофф" Денихівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка 03 квітня
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів 03 квітня
"Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 1 "Колос" Пустоварівка 03 квітня