4 тур чемпіонату Чернігівщини: пермога Кудрівки, нічия Кудрівки-2

Північна зона

“Кудрівка” 1-0 “Корюківка”
Голи: Кошовий Сергій

У Північній зоні молода команда “Кудрівки” потроху набирає переможну ходу й здобуває третю поспіль перемогу. Цього туру підопічні Даценка мінімально обіграли ФК “Корюківка”.

Гра розпочалась з невеликою перевагою суперників й саме вони створили перший небезпечний момент, проте не реалізували його. Згодом “Кудрівка” відповіла такою ж люб’язністю й запорола 100% момент. Забити вдалося в середині тайму, після боротьби Кошовий опинився віч-на-віч з голкіпером “Корюківки” й пробив точно в кут.

Одразу був шанс подвоїти перевагу, але Катинов пробив у стійку воріт, також після виходу сам на сам, а другий гол Кошового суддя скасував через офсайд (доволі спірний).

Наприкінці 1 тайму суперник мав шанс відзначитися, але у гравця “Корюківки” з вигідної позиції удар не вийшов.

Друга половина гри пройшла в доволі рівній боротьбі, кожна з команд мала шанси забити, але голів більше не було.

Голи Кудрівки:  Бондар Євген, Щедраков Павло

Перша втрата очок команди Бабора в цьому чемпіонаті. Варто сказати, що було багато кадрових проблем й на тренуванні перед грою в основній групі займалися лише 7 футболістів.

Матч розпочали спокійно й вже на 11 хвилині Бондар скористався помилкою голкіпера суперників й вивів “Кудрівку-2” вперед. За хвилину господарі могли зрівняти рахунок, але Мирослав Сердюк відбив м’яч на лінії воріт. Більше явних гольових епізодів команди не створили, залишивши найцікавіше на 2 тайм.

На 55 хвилині “Прогрес” зрівняв рахунок після подачі з кутового. “Кудрівка-2” відразу могла забити у відповідь, проте Вовк не дістався до м’яча після прострілу. А на 62 хвилині господарі вже вийшли вперед, знову забивши з кутового. За кілька хвилин рахунок міг бути рівним, але гол скасували через порушення правил. Відновити паритет у грі вдалося на 77 хвилині також з кутового: Щедраков головою відправив круглого у сітку воріт.

За хвилину до закінчення гри Волошин забив гол, але боковий зафіксував офсайд, також доволі спірний. У підсумку бойова нічия 2-2.

• Прогрес 2-2 Кудрівка-2
  • Голд Нафта 2-1 Чернігів-Юність
  • Фенікс-Ніжин 4-0 Курінь

6 червня о 18-30 на стадіоні “Чернігів-Арена” “Кудрівка-2” зіграє перенесений матч 1 туру проти ФК “Чернігів-Юність”.