6 тур Менсього чемпіонату: Кудрівка у дев’ятьох виграє у Полісся

Голи Кудрівки: Кошовий Сергій (13, 58, 79 хв.), Атаманюк Ігор (83 хв.)
Вилучення Кудрівки: Міщенко Ігор, Ященко Олексій.

Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Даценко Сергій (к), Міщенко Ігор, Клименко Віталій – Рудя Євген, Штакал Віталій, Кошовий Сергій, Делеуров Богдан – Атаманюк Ігор, Бруй Олександр.
Заміни:
Біжовець Володимир, Засько Богдан, Кохан В’ячеслав, Тарасенко Максим.

Матч, який подарував багато емоцій всім присутнім. Забили швидкий гол, який повинен був спростити гру, але в середині 1 тайму Міщенко отримав червону картку. У боротьбі за м’яч Ігор з гравцем “Полісся” впали, а суддя певно порахував це як фол останньої надії й дав червону. А згодом ситуація ще погіршилася, адже після закидання за спини нашим захисникам суперник зрівняв рахунок.

Не встиг 2 тайм розпочатися, як у “Кудрівки” стало ще на одного гравця менше. Ященко Олексій зіграв руками за межами штрафного майданчика.

Маючи на 2 гравці більше “Полісся” спробувало притиснути “Кудрівку” до воріт, але якщо це і вийшло, то лише на кілька хвилин. Далі наші футболісти стали створювати гольові моменти, один з яких завершився взяття воріт від Кошового. Після цього команда “сіла” та стала захищати результат. Вистачило захисту на 10 хвилин і суперник зрівняв рахунок ударом зі штрафного – 2:2. Потрібно було знову забивати, адже втрачати очки ніяк не можна.

Можливо злива, яка пішла в цей час додала сил футболістам нашої команди й Кудрівка” знову повела у рахунку – хет-трик Кошового Сергія. Цей гол викликав бурну реакцію у гравців “Полісся” (вони вважали, що був офсайд) й у результаті захисник суперника отримав червону за грубу поведінку в адресу бокового арбітра. Після перегляду відео з камери, яка знімала біля бокової лінії в центрі поля, важко сказати на 100% було поза грою чи ні.

Крапку в грі поставив Атаманюк, який після удару Кошового першим був на добиванні.