24 вересня

7 тур аматорів: Кудрівка їде до Звягеля, Олімпія до Ниви

25 вересня у Групі 2 розпочнеться 7 тур. “Кудрівка” після двох нульових нічиїх поїде в Новоград-Волинський, де спробує перервати безгольову серію та здобути 3 очки. Тим паче додатковим плюсом для команди є повернення нападника Волошина, який скоріше за все вийде в стартовому складі команди.

“Звягель” наразі має дві перемоги та чотири поразки й знаходиться на 6 позиції. Цікаво, що обидві перемоги команда здобула на виїзді з мінімальним рахунком 0:1. Та вдома команда також грає добре. Це довели ігри проти “Ниви” та “Нафтовика”. Команду з Бузової лише в останні 10 хвилин дотиснула “Звягель” й двічі забила, а охтирці взагалі перемогли лише 1:0. Конфуз стався тільки проти “Олімпії”, де команда отримала 7 м’ячів без відповіді. Чому так сталося – загадка, можливо новоградців надломив ранній пенальті на 3 хвилині.

“Кудрівка” та “Звягель” зустрічаються вперше, а тому це надасть грі додатковий інтерес. Дивіться гру онлайн в суботу о 16 годині у прямому ефірі на Ютубі за посиланням: https://youtu.be/YDjNZoRARCY.

• Звягель – ФК Кудрівка
    25.09. 16.00. Стадіон Авангард (Новоград-Волинський)
  • ФК Біла Церква – Атлет
    25.09. 15.00. Стадіон Зміна (Біла Церква)
  • ЮКСА – Нафтовик
    25.09. 18.30. СКК Софіївський (Софіївська Борщагівка)
  • Нива – Олімпія
    26.09. 16.00. Стадіон Бузова Арена

Завершиться 7 тур центральним матчем між “Нивою” та “Олімпією” за результатом якого “Кудрівка” може покращити свою позицію в таблиці, але спочатку треба виграти у Новограді-Волинському.