9 тур: результати та зміни в складі учасників

Кудрівка-Veterans, 9 тур

“Кудрівка-Veterans” 4:1 “Конді”
Голи: Бабор Олександр -2, Проха Олег, Круковець Валентин.

Перший тайм перемогли 2:0. На 19 хвилині вивів команду вперед Бабор, а подвоїв перевагу Проха з передачі Круковця, який віддав Олегу вже на порожні ворота.

У другому таймі також зіграла зв’язка “Бабор-Круковець”. Спочатку Бабор віддав Валентину, а згодом вже сам Круковець асистував Олександру Вікторовичу. Гол престижу “Конді” забили ближче до завершення гри.

Перенесена гра 4 туру: “Кудрівка-Veterans” 9:3 “Десна”
Голи: Чепурненко Євген -3, Бабор Олександр -2, Круковець Валентин, Щедраков Павло, Полончак Михайло, Проха Олег.

Цікава та відкрита гра. “Кудрівка-Veterans” грала другий матч поспіль, але все одно виглядала впевнено. Як і в попередній грі вивів команду вперед Бабор, асист на Вальку. Подвоїв перевагу Чепурненко, який практично з центра поля шедеврально пробив у “дев’ятку”. Третій гол знову організували Валько та Бабор: перший віддав – другий забив. Далі “Десна” відквитала один м’яч – 3:1. Забив до речі цей гол Коваль Вадим, який грав за нашу команду в чемпіонаті України 35+. Під завісу тайму Чепурненко оформив дубль – 4:1.

Другий тайм приніс ще більше голів. Бабор віддав дві гольові, спочатку на Щедракова, а потім на Чепурненка і ось вже 6:1. Далі “Десна” перехопила гольову ініціативу й також забила двічі – 6:3. Голи знову на рахунку Коваля.
Наприкінці гри наша команда зуміла ще тричі забити. По черзі відзначилися Полончак, Круковець та Проха, а всі три гольові віддав Бабор Олександр.

“Авангард” 0:3 (тех.) “Вимпел-Кудрівка“.
“Ветеран” 4:5 “Галерея”

Корюківська команда знялась з турніру й всі результати за участю “Авангарду” анулюються, бо вони зіграли менше половини матчів. Тому турнірна таблиця тепер виглядає так:

10 лютого о 19 годині “Кудрівка-Veterans” та “Вимпел-Кудрівка” зіграють між собою перенесений матч 7 туру.