16 квітня

Кудрівка зіграє з Єдністю, битва Вікторії та ЛНЗ – анонс 16 туру аматорського чемпіонату України

16 тур у Групі 2 розпочнеться грою між “Кудрівкою” та “Єдністю”. В першому колі чемпіонату наша команда здобула перемогу з рахунком 2-0. Також була зустріч на меморіалі Щанова у лютому цього року. Там “Кудрівка” здобула ще більш переконливу перемогу 5-0.
Минулий тур команди закінчили з різними результатами. Важка перемога на останніх хвилинах для “Кудрівки” у Первомайську принесла такі важливі три очки, а “Єдність” на своєму стадіоні, цілком прогнозовано, поступилася “Вікторії” 1-3.
Ця гра розпочнеться о 13:00 на стадіоні “Юність” у місті Чернігів. Дивіться матч у прямій трансляції на нашому Ютуб-каналі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=UHpaRsW6KFw.

Центральний матч туру відбудеться у Миколаївці, де місцева “Вікторія” зіграє з “ЛНЗ”. Фаворити Групи 2 у першому колі поділили між собою очки, зігравши у нічию 2-2. Цікаво, що по ходу тієї гри “ЛНЗ” вигравало 2-0.

ФК “Біла Церква” спробує вдома на стадіоні “Зміна” оговтатися після розгромної поразки в минулому турі й зіграє проти МФК “Первомайськ”.
Ще один фаворит групи “Олімпія” з Савинців у Полтаві прийме АФСК “Київ”, а “Лівий Берег” зіграє проти аутсайдера групи “Любомира”.

16 тур:

  • Кудрівка – Єдність
  • Вікторія – ЛНЗ
  • Олімпія – АФСК Київ
  • Біла Церква – Первомайськ
  • Любомир – Лівий Берег