30 серпня

Безгольова нічия Кудрівки та Колоса в рамках 16 туру чемпіонату Київщини

“Кудрівка” (Ірпінь) 0-0 “Колос” (Пустоварівка)

У 16 турі ірпінська “Кудрівка” грала з пустоварівським “Колосом” на стадіоні “Чемпіон”. Команди знаходяться поруч у турнірній таблиці, а тому переможець отримував непоганий шанс відірватися або скоротити відставання.

Матч пройшов за переваги нашої команди і було кілька чудових нагод відкрити рахунок. У 1 таймі двічі свою майстерність продемонстрував голкіпер суперника, спочатку здійснивши чудовий сейв, а потім правильно вибравши позицію після удару Продана п’ятою. “Колос” першу половину провалив повністю, команда не могла вийти з під пресингу “Кудрівки” через пас і просто била м’яч вперед, розраховуючи, що нападники зможуть “зачепитися” і зберегти його для команди.

2 тайм вдався супернику краще, але кардинально їх гра не змінилася. Кілька гострих моментів біля наших воріт було після стандартів, але більше згадати нема чого. “Кудрівка” продовжила контролювати м’яч й знову мала як мінімум дві нагоди забити. Але тут уже підвела майстерність. Останні 10 хвилин “Колос” взагалі грав “на відбій” й тягнув час, і таки домігся свого.

У таблиці залишись п’ятими й відпустили “Дружбу”, яка виграла свій матч, на 3 очки.

Взагалі у 16 турі була зафіксована єдина безгольова гра, саме між “Кудрівкою” та “Колосом”, а в інші матчі порадували вболівальників результативністю.