24 листопада

Блискуча перемога 19-го туру

«Тростянець» 1:3 «Кудрівка»

Стартовий склад «Тростянця»: Архипчук, Клюс, Томенко, Мизюк, Зоря, Таранушич, Гезело, Проданов, Дувняк, Шаповал, Яременко.

Стартовий склад «Кудрівка»: Крикнін, Сираш, Руденко, Сердюк, Пластун, Чепурненко, Коваленко, Скепський, Берко, Гармаш, Волошин.

Початок першого тайму видався для обох команда зустрічними атаками. Гол не змусив себе чекати вже на 13 минуті  Гармаш реалізував свій шанс і відкрив рахунок – 0:1. Міг відіграти гол  гравець суперників Дувняк, було ще кілька моментів. Але можна впевнено сказати «ФК Кудрівка» закріпила свою перевагу ще до перерви.

Другий гол відбувся після стандарту. Капітан Чепурненко на силу пробив штрафний, а коли воротар відбив, першим на добиванні опинився Берко – 0:2. Це дебютний гол для Віктора  в чемпіонаті. Після другого голу гра від «Кудрівки стала менш активнішою, чим і скористалася команда суперників,  Клюс запустив довгий пас на Проданова, той протиснувся через центрбеків і пробив. Якщо перший удар Крикнін відбив, то на добивання зреагувати був не в силах – 1:2.

«Кудрівка» почала реагувати на пропущений мʼяч , і на 70 хвилині Долгоп’ятов у боротьбі з Мизюком заробив досить віддалений штрафний, і Чепурненко – знаний в дальніх ударах – з правої упакував м’яч в ближній кут – 1:3. Четвертий гол при трьох асистах для Євгена.До кінця матчу рахунок не змінився.

Команда набирає 24 очка в турнір таблиці. Зараз команда обходить у режимі живого часу Карпати-2, але у них ще гра на виїзді з лідером «ЮКСОЮ», тому у «Кудрівки» є всі шанси залишитися на 6 місці в турнірній таблиці.