26 грудня

Чергова перемога “Кудрівки” на “Зимовій іскрі”

Відбувся матч 4 туру турніру “Зимова іскра” де ФК “Кудрівка” грала проти команди “БРВ”.

Матч видався дуже цікавим та напруженим, обидві команди на полі хотіли перемогти й були зосереджені більше на атаці. Вже на 6-й хвилині матчу Кудрівка пропустила й змушена була відігруватися. У першій же атаці після пропущеного голу Атаманюк небезпечно пробивав головою, але м’яч пролетів поряд зі стійкою. Ще через кілька хвилин Делеуров Богдан з близької відстані поцілив у голкіпера суперника.

Відігратися вдалося на 18-й хвилині мачту: після навісу Андрія Порохні Атаманюк від стійки зрівняв рахунок. Ближче до кінця тайму чудову нагоду забити мав Татаренко Максим, але його удар з меж воротарського майданчика заблокували. Перша тридцятихвилинка закінчилась з рахунком 1-1.

Другий тайм команди відразу почали зі швидких атак й вже 1-й хвилині поперечка врятувала БРВ від пропущеного голу після удару Делеурова. На 5-й хвилині каркас воріт врятував уже Кудрівку. Голи назрівали в обидві сторони, але наша команда забила перша. Після прострілу від Сергія Герасименка гол забив Малецький Максим. Повівши у рахунку почали грати впевненіше й мали кілька шансів, щоб забити ще, але натомість пропустили. На лінії штрафного прогавили гравця БРВ, який змістився вправо й пробив на протихід голкіперу: 2-2 за 10 хвилин до кінця.

Вже ж на 26-й хвилині Кудрівка забила переможний гол. І зробила це у прекрасній атаці. Починаючи від свого штрафного майданчика, Порохня протягнув м’яч до чужих воріт, де віддав на Атаманюка, а той в свою чергу покотив Татаренку, який з меж воротарської прицільно пробив під стійку воріт.

Фінальний свисток зафіксував непросту перемогу Кудрівки з рахунком 3-2.