27 лютого

Дев’ята перемога Кудрівки на Зимовій іскрі

ФК “Кудрівка” 5-0 “Зотик”
Голи: Делеуров Богдан -3, Татаренко Максим, Атаманюк Ігор.

Відбувся матч фінального етапу першої ліги Зимової іскри. Перший тайм розпочали не дуже впевнено, отримали біля своїх воріт два небезпечних штрафних, але суперники ними не скористалися. Далі повністю заволоділи ініціативою й почали створювати моменти. Але перший гол зуміли забити тільки в середині тайму – після подачі Делеуров Богдан випередив захисника й пробив повз голкіпера. Через кілька хвилин Богдан оформив дубль пробивши точно в кут с лінії штрафного майданчика.
Третій гол команди наприкінці тайму забив Татаренко Максим, завершивши ударом в дотик ефектну комбінацію. 3-0 і йдемо на перерву за комфортного рахунку.
У другому таймі впевнено довели гру до завершення та забили ще два голи. Хет-трик оформив Делеуров й голом відзначився Атаманюк Ігор .
Маємо чергову перемогу й далі йдемо не втрачаючи очок. Попереду ще дві гри.