21 вересня

Дві перемоги Кудрівки в чемпіонаті Чернігівщини

Цієї суботи команди “Кудрівки” зіграли 2 тур у вищій лізі. Календар сформований таким чином, що команди відразу грають матчі вдома й на виїзді з одним суперником, а потім переходять на наступного. Саме тому “Кудрівка-2” грала у Корюківці, а “Кудрівка” приймала “Прогрес”.

“Корюківка” 2-3 “Кудрівка-2”
Голи: Волошин Назар -2, Мазепа Микола.

Після першого матчу між командами, коли корюківці отримали 11 м’ячів без відповіді, здавалося, що тут також проблем не буде. Але сталося інакше. Можливо фактор свого поля чи якісь інші причини вплинули на “Корюківку” й вона дала бій нашій команді.

Господарі навіть першими повели у рахунку. Вихід сам на сам наш голкіпер відбив, але на добиванні був гравець суперника, який відправив м’яч у пусті ворота.

Досить швидко “Кудрівка-2” відігралася. Круковець отримав м’яч на правому фланзі й віддав у штрафну, де на ударній позиції опинився Мазепа, який пробив у ближній кут.

Зовсім скоро наша команда повела у рахунку. Гол також прийшов з правого флангу. Мазепа віддав на граючого тренера команди Бабора Олександра, який в дотик віддав у штрафну на Волошина, той обіграв голкіпера й закотив у пусті ворота.

Перший тайм так і закінчився з рахунком 2-1 на користь нашої команди, хоча ще забивати могли як одні, так і інші.

По перерві “Кудрівка-2” “освіжила” склад новими футболістами й почала штурмувати ворота “Корюківки”. Волошин міг оформити дубль, але пробив у поперечку. А далі рахунок став 2-2. Удар зі штрафного голкіпер “Кудрівки-2” зафіксувати не зміг й м’яч відскочив до суперника, який добив його у ворота. Цікаво, що цей гол забив гравець, якого потрібно було вилучати за навмисний удар ліктем ще у 1 таймі. Та здобути хоча б одне очко у цьому матчі “Корюківці” не судилося. Створивши ще купу моментів, “Кудрівка-2” змогла забити переможний гол наприкінці гри, а Волошин все таки оформив дубль.

“Кудрівка” 1-0 “Прогрес”
Гол: Рудя Євген.

Ця гра мала відбутися у Кудрівці, але через погодні умови була перенесена до Сосниці, де команди зіграли на місцевому оновленому стадіоні.

Сам матч видався багатим на боротьбу й малорезультативним. Якщо за тиждень до цього у Варві команди двічі забили у кожному таймі, то тут голу чекали довго.

Найбільш реальний момент забити мала “Кудрівка” на 30 хвилині, але з убивчої позиції Попинака не влучив у ворота. Відразу й гості могли відзначитися у воротах Крикніна, але захист знешкодив загрозу.

Довгоочікуваний гол стався на 82 хвилині. Євген Рудя протягнув м’яч й з дальньої дистанції пробив по воротах. Удар вийшов не сильним, але враховуючи погодні умови все ж залетів у кут воріт “Прогресу”. Відігратися гостям не вдалося, тож наша команда здобула важливі три очки для подальшої боротьби за медалі.

У турнірній таблиці “Кудрівка-2” й наділі впевнено лідирує, а “Кудрівка” хоч і залишається п’ятою, проте відстань від 2 місця вже складає тільки 3 очки.