Дві розгромні перемоги у 5 турі Зимової іскри 35+

Вимпел-Кудрівка, 5 тур

Сьогодні наші команди зіграли у 5 туру “Зимової іскри 35+” й здобули перемоги.

СДЮШОР “Десна” 3:11 “Вимпел-Кудрівка”
Голи: Атаманюк Ігор -3, Делеуров Богдан -3, Кошовий Сергій -2, Кузьменко Сергій -2, Засько Сергій.

Першою грала наша команда із Сосниці проти ветеранів “Десни”. Гра була відкритою, на зустрічних курсах. Першою забила саме наша команда, але досить швидко “Десна” зрівняла й вийшла вперед. “Вимпел-Кудрівка” також не відставала й до перерви команди “настріляли” рахунок 3:4 на користь наших ветеранів. У 2 таймі забивали вже тільки гравці “Вимпел-Кудрівки”, які 7 разів розписалися у воротах номінальних господарів.

“Кудрівка-Veterans”, 5 тур

“Галерея” 3:10 “Кудрівка-Veterans”
Голи: Романенко Дмитро -4, Чуперненко Євген -3, Бабор Олександр, Валько Євген, Проха Олег.

Відразу після Сосниці у гру вступили чернігівські ветерани нашого клубу, які також порадували видовищною грою. Грали проти чернігівської “Галереї”, яка знаходиться на останньому місці в таблиці. Можливо це дещо розслабило “Кудрівку-Veterans”, яка тільки в середині 1 тайму зуміла відкрити рахунок, а до того тричі влучала в каркас воріт суперника. Та вже за хвилину “Галерея” зрівняла рахунок – 1:1. Завдяки Романенку, який оформив дубль, перший тайм виграли 1:2. Друга половина гри була більш насиченою голами. До середини 2 тайму рахунок вже був 3:4 на нашу користь, а далі забивала вже тільки “Кудрівка-Veterans”. У підсумку перемога 3:10.

Гра 5 туру між “Ветераном” зі Сновська та “Авангардом” була перенесена.

Після 5 турів обидві команди ФК “Кудрівка” знаходяться на вершині турнірної таблиці, що не може не радувати. Звісно, боротьба ще попереду, тим паче багато ігор перенесено.

7 туру наші команди зіграють між собою. Наступного тижня гратиме сосницька команда проти “Галереї”, а чернігівці будуть відпочивати у 6 турі.