23 лютого

ФК Кудрівка – учасник вищої ліги чемпіонату Київської області з футболу 2021

Сьогодні в офісі Київської обласної асоціації футболу відбулася передсезонна нарада представників команд-учасниць цьогорічного сезону.

Офіційно підтвердили участь у головному дивізіоні цьогорічного чемпіонату Київщини 13 команд. Десять з них отримали це право за підсумками минулого сезону. Це — «Кудрівка», «Джуніорс», «Денгофф», «Колос», «Межигір’я», «Сокіл», «Асканія-Флора», «Софія», «Юніор» і «Динамо». «Беркут-Легіон» вибув з основного турніру згідно з регламентом, а «Десна» призупинила виступи на Київщині. «Дружба» з Мирівки завоювала перепустку до Вищої ліги як переможець обласної першості, «Городок» скористався нагодою після відмови муніципалів з Бородянки, а «Нива» з Бузової готова долучитися до чемпіонату на спеціальних умовах, що передбачені регламентною нормою.

Початок змагань заплановано на 3 квітня, команди гратимуть по суботам. Остаточний склад вищої ліги має затвердити Виконком Київської обласної асоціації футболу на плановому засіданні, що відбудеться в першій декаді весни. Організатори розраховують, що турнірі буде задіяно чотирнадцять аматорських команд.
Джерело koff.org.ua.