08 грудня

ФК “Кудрівка” візьме участь у чемпіонаті “Зимова іскра”


Це популярний традиційний зимовий турнір, який щороку проходить у м.Чернігів й матчі якого граються на стадіоні “Чернігів Арена”. На поле команда виходить у складі 9-ти гравців (воротар і 8-м польових), але дозволено робити необмежену кількість замін, у тому числі й обернених. Учасники, більшість яких з Чернігова, змагаються у вищій та першій лігах.
Наша команда буде грати складом, який у цьому році переміг у чемпіонаті та кубку Менського району (на фото). Головний тренер команди Сергій Даценко окреслив цей турнір більше як підготовчий, але зазначив, що грати будемо тільки на пермогу.
“Кудрівка” гратиме у першій лізі, де ще візьмуть участь 17 команд. Вони поділені на дві групи по 9 команд у кожній. Спочатку зіграють по колу, а потім по три кращі команди з групи вийдуть у фінальну частину, де зіграють між собою ще три матчі (з суперниками, якими не грали). Важливо, що всі залікові очки, набрані у групі зберігаються й у фіналі. Перемогу здобуде команда з найбільшою кількість очок.
До вашої уваги склад нашої групи: “Кудрівка”, “Метал профіль”, “Штурм”, “Кварц”, “Нива-2”, “Старт”, “БРВ”, “Кайт”, “Атлетик”. Перший матч “Кудрівка” зіграє уже цієї суботи. Побажаємо нашим хлопцям перемоги.