ФК Кудрівка володар суперкубка Чернігівської області 2021

“Кудрівка-2” 2:1 “Прогрес”
Голи: Вовк Роман (30), Волошин Назар (62) – Литвин Владислав (58)
Вилучення: Зубашівський Володимир (75, друге попередження) – Анатолій Науменко (65, друге попередження)

27 листопада відбувся матч за Суперкубок Чернігівської області. Чемпіон та володар кубка команда “Кудрівка-2” грала проти срібного призера чемпіонату та фіналіста кубка команди “Прогрес”.

Гра видалась напруженою та багатою на цікаві моменти.

З перших хвилин “Кудрівка-2” взяла м’яч під контроль й почала створювати атаки. “Прогрес” більше грав на контрвипадах, адже при спробах контролю м’яча підопічні Бабора активно пресингували й у суперника нічого не виходило.

Перший напівмомент створила саме команда з Остапівки, але удар гравця з лінії штрафного майданчика пройшов вище воріт. Після цього довгий час “Прогрес” відбивався. Наші футболісти мали кілька разів забивати, але підводила реалізація. Найближчими були Вовк та Волошин. Спочатку Роман не зміг пробити після проходу Назара, де він обіграв 4 гравців й покотив під удар, а потім вже сам Назар з убивчої позиції пробив над поперечкою.

Та все ж на 30 хвилині наша команда досягла свого. Подача з кутового на ближню стійку від Зубашівського і Роман Вовк головою відправляє м’яч у сітку воріт – 1:0.

Гол Р. Вовка

Ніщо не передвіщало біди для “Кудрівки-2”, але на 38 хвилині у наші ворота призначили пенальті. Після закидання в штрафну Щедраков прикривав м’яч корпусом від суперника, але круглий потрапив у руку нашому капітану. Та Максим Татаренко потягнув одинадцятиметровий удар й зберіг перевагу у рахунку для “Кудрівки-2”. Відразу після цього моменту сталась невелика штовханина. Її спровокував грубий підкат ззаду від гравця “Прогресу”, коли Зубашівський міг почати контратаку. У результаті обидва винуватці події, а також Татаренко (який прибіг поштовхатися) отримали по жовтій. На цьому 1 тайм завершився.

У перерві гри було нагороджено чемпіона та призерів чемпіонату Чернігівщини. Президент ФК “Кудрівка” Солодаренко Роман отримав чемпіонський кубок та медалі. Також було нагороджено Назара Волошина призом кращого бомбардира вищої ліги чемпіонату.

Крім цього також була нагороджена наша команда “Вимпел-Кудрівка” за 2 місце у чемпіонаті області серед ветеранів 35+.

2 тайм почався не надто вдало для чемпіонів області. На 58 хвилині контратака по правому флангу від прогресівців увінчалась голом Владислава Литвина, який отримав м’яч близько кута воротарської зони й пробив у дальній кут – 1:1.

Та радість “Прогресу” тривала не довго, адже вже на 62 хвилині “Кудрівка-2” знову вийшла вперед. Мирослав Сердюк зробив подачу з лівого флангу на ближню стійку, звідки Назар Волошин у падінні головою переправив м’яч у сітку воріт.

Гол Н. Волошина

А за три хвилини потому суперник уже грав у меншості. Анатолій Науменко збиває Сердюка, за що отримує другу жовту й покидає поле. Зубашівський виконав подачу з цього стандарту, м’яч відбив голкіпер, але на добиванні був Волошин, який з лінії воротарського майданчика примудрився влучити у поперечку воріт.

Склади знову вирівнялися на 75 хвилині – Зубашівський у спірному епізоді отримав другу жовту. Та це не допомогло супернику, який так і не зміг більше нічого створити біля наших воріт. Тож перемога 2:1 й “Кудрівка-2” робить своєрідний требл: до кубка та чемпіонства області додає й Суперкубок.

Відеоогляд матчу:

Кращим гравцем матчу за Суперкубок було визнано півзахисника нашої команди Миколу Сираша й нагороджено пам’ятним призом.

На цю гру також приїхала й ірпінська команда “Кудрівки”, яка палко підтримувала футболістів на полі з трибун. Після нагородження вони приєдналися до команди й зробили пам’ятне фото.