10 грудня

ФК Кудрівка заявилась двома командами на чемпіонат серед ветеранів “Зимова іскра” у Чернігові

11 грудня розпочинається чемпіонат “Зимова іскра” серед ветеранів 35+, який буде проходити у Чернігові. Цього року у ньому візьме участь 7 команд, серед яких дві будуть представляти “Кудрівку”.

Одна з них – “Кудрівка-Veterans”, кістяк якої складуть футболісти чемпіони України 35+, а інша – “Вимпел-Кудрівка”, яка гратиме складом, з яким зайняла 2 місце у чемпіонаті Чернігівщини 35+.

Повний список учасників:

  1. Кудрівка-Veterans (Кудрівка)
  2. Вимпел-Кудрівка (Сосниця)
  3. Авангард (Корюківка)
  4. КОНДІ (Чернігів)
  5. Ветеран (Сновськ)
  6. СДЮШОР Десна (Чернігів)
  7. Галерея (Чернігів)

Матчі будуть проводитись по суботах на стадіоні “імені Гагаріна” та “Чернігів-Арені” за схемою 8+1. На полі у складі кожної команди може перебувати 2 гравці віком від 30 до 35 років.

Завтра о 13:30 на стадіоні “Чернігів-Арена” “Кудрівка-Veterans” зіграє гру 1 туру проти “Авангарду”. Також завтра відбудуться ще 2 матчі на стадіоні “Гагаріна”: о 12 годині сновський “Ветеран” зіграє з “Десною”, а о 12:30 на “Чернігів-Арені” гратимуть “КОНДІ” та “Галерая”. Команда “Вимпел-Кудрівка” цієї суботи має вихідний.

Календар та турнірна таблиця буде доступна згодом за посиланням: https://kudrivka.com.ua/table/chempionat-zimova-iskra-sered-veteraniv-35/.