12 грудня

ФК «Кудрівка» здобула впевнену перемогу у першому матчі чемпіонату «Зимова іскра»

Суперником була команда «Старт». З перших хвилин матчу наші хлопці заволоділи ініціативою й почали створювати гострі моменти. Але м’яч дивом не залітав у ворота. Футболісти Старту мали можливість забити, але захисник Бахир Ігор виніс м’яч майже з лінії воріт. Все ж, ближче до кінця першого тайму, Кудрівці вдалося відкрити рахунок у матчі. Зробив це Атаманюк Ігор замкнувши на ближній стійці навіс з кутового. Перший тайм закінчився з рахунком 1-0 на нашу користь.

Після короткої перерви команди розпочали другий тайм. Картина на полі не змінилася й гра більшість часу проходила біля воріт Старту. Другий гол відбувся вже за кілька хвилин після початку. Делеуров Богдан поцілив у кут воріт з лінії штрафного майданчику. Далі після класної комбінації дубль оформив Атаманюк. Четвертий гол Кудрівки забив новачок команди Штакал Віталій, завершивши прицільним ударом одну з численних атак команди. Хороший момент мав Татаренко Максим, але після прострілу він поцілив у штангу. Ближче до кінця поєдинку хет-трик оформив Атаманюк. За кілька хвилин до фінального свистка Старт заробив небезпечний штрафний, після виконання якого м’яч зрикошетив від нашого захисника й опинився у сітці воріт.

У підсумку рахунок 5-1 на користь Кудрівки. Вітаємо команду з вдалим початком. Наступний матч зіграємо 19 грудня проти команди «Метал профіль».