21 серпня

Відбувся футбольний марафон «Незламна МРІЯ» у Гостомелі

20 серпня у місті Герої Гостомелі було реалізовано проєкт «Do like Olympians», який проводиться під патронатом НОК України та проведено футбольний марафон «Незламна МРІЯ», в якому прийняли участь 8 команд різних вікових груп від 6 до 16 років. Команди були від нашої футбольної школи у Ірпені та від ФК «ФЕНІКС» (Гостомель).

Серед почесних гостей були присутні: срібний призер Олімпійських ігор у Лондоні 2012, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби — Валерій Андрійцев, начальник відділу культури молоді та спорту Гостомельської селищної ради — Катерина Павленко, командир добровольчого формування Гостомельської ОТГ — Андрій Бондаренко, й звісно не міг пропустити цю подію президент нашого клубу Роман Солодаренко.

Крім юних футболістів у футбол пограли також і батьки. А семе відбувся матч між наймолодшими учасниками змагань та їх мамами, який в запеклій боротьбі завершився з рахунком 3:2 на користь діток.

В кульмінації змагань всі учасники отримали пам’ятні медалі, сертифікати, солодкі подарунки та сувенірну атрибутику від НОК України.

Церемонію відкриття можна переглянути на відео нижче.