19 листопада

Граємо у нічию з Нивою у 18 турі

Перший тайм команда розпочала досить непогано, володіння мʼяча, створення небезпечних моментів. На 14 хвилині матчу голкіпер «Ниви» міг подарувати забитий мʼяч, на жаль Чепурненко не забиває.  Також можна відзначити кутовий від Євгена Чепурненка який ледве не закрутив мʼяч прямо у сітку воріт. В цілому нулі на табло – справедливе відображення подій на полі. Їх було занадто мало.

Другий тайм видався набагато цікавішим, і вже з забитими мʼячами. Суперники відкривають рахунок на 56 хвилині матчу,

Євтіхов і Страшкевич розіграли атаку через лівий напівфланг, на розрізну передачу стартував граючий президент Загорулько, чітко підробив під праву  ногу і пробив повз воротаря – 0:1. «Кудрівка» в свою чергу завелася, і вже на 60 хвилині матчу після подачі Назара Волошина, Денис Скепський зрівнює рахунок у цьому матчі. Команда провела кілька гострих атак, які могли призвести до забитого мʼяча, удар Скепського головою у порожні ворота, проте захисники «Ниви» підстрахували, слідом після пасу Скепського, проривався Кулик, але не сильний удар з лівої ноги. Рахунок залишався 1:1 і бажаних голів ми так і не побачили. Команду не виручили навіть фірмові штрафні від Чепурненка.

Нічия у матчі «Кудрівка» – «Нива», і команда посідає 6 сходинку у турнірній таблиці!