Голи: Коваль Володимир, 49′ – Сліпухін Андрій, 43′

Склад “Кудрівки”: Крикнін, Лещенко, Руденко, Щедраков, Пластун, Сираш, Скепський, Жикол, Коваль, Кулик, Строчинський.
Запасні: Следзевський, Ферт, Іващик, Кирин, Коваленко, Лянскоронський, Тетерук, Долгоп’ятов.

Склад “Тростянця”: Осадчук, Клюс, Полянський, Томенко, Бринько, Гезело, Кошкін, Сліпухін, Арабов, Повхан, Кравченко.
Запасні: Архипчук, Таранушич, Мизюк, Яременко, Дувняк, Грищенко, Щербань, Зубов.

З перших хвилин “Кудрівка” взяла м’яч під контроль і пробувала розгойдувати оборону суперника й створювати моменти. Але виходило не дуже, адже футболісти “Тростянця” високо пресингували й змушували помилятися опонентів.

По справжньому небезпечний момент створив Коваль на 20 хвилині, коли його удар зі штрафного голкіпер перевів у штангу, а добивання Щедракова заблокував захисник. Вже за хвилину у Коваля був ще один шанс забити, але удар з гострого кута потрапив у штангу. Згодом Володимир отримав і третій шанс забити, отримавши м’яч у штрафному майданчику, але забарився з ударом й захисник нівелював загрозу. А за кілька хвилин до завершення 1 тайму “Тростянець” відкрив рахунок у матчі: атака по правому флангу закінчилась точним ударом від Сліпухіна – 0:1.

У 2 таймі “Кудрівка” змогла швидко зрівняти рахунок. Коваль все таки забив, закривши простріл від Лещенка с правого флангу – 1:1.

Часу пройшло всього 4 хвилини й, здавалося, наші футболісти зможуть забити ще, але більше голів у цьому матчі забито не було. Суперник добре оборонявся й зміг здобути перший заліковий бал у чемпіонтаі.