16 лютого

Інтерв’ю Олександра Бабора: результати 1 кола аматорів, цілі на сезон та кращі гравці команди

Олександр Бабор

Поки “Кудрівка” продовжує готуватись до сезону, головний тренер команди Олександр Бабор дав інтерв’ю клубній пресслужбі, де підбив підсумки першої частини чемпіонату України серед аматорів та змагань у Чернігівській області.

Перша частина аматорського чемпіонату завершена. Як оціните виступи команди в цілому?

Завершили 1 коло на другому місці в групі, що вважаю нормальним результатом. У нас завдання стоїть перемогти у чемпіонаті, 2 місце групі дає шанси залишатися в гонці за титулом, тож зараз готуємо команду, щоб вирішити поставлені задачі.

Друге місце в групі справедливе чи команда заслуговувала бути вище або нижче?

Вважаю справедливе. Якщо маємо такий результат – значить команда його й заслуговувала. Але вся боротьба ще попереду, думаю, що друге коло чемпіонату буде цікавіше ніж перше.

Кого вважаєте головним конкурентом у боротьбі за титул?

З командами інших груп поки не знайомий, тому не можу там когось виділити. А якщо брати нашу групу, то фаворитами є ми, “Нива” та “Олімпія”.

Який матч вважаєте найкращим у цій частині сезону і чому?

Матч “Кудрівка” – “Олімпія”. Там було все. Драматичні, нервові, переломні моменти, видалення – дуже багато емоцій з боку обох команд. Приємно, що ми показали характер й здобули перемогу в такому матчі, тим паче граючи в меншості.

Багатьом гравцям та вболівальникам прикро за нульову нічию з “Нивою”. А що ви скажете, чи заслуговувала команда на перемогу?

Закономірна нічия. Були моменти забити як у них, так і у нас, тому вважаю результат справедливим.

Якщо порівнювати цей сезон з минулим, які є покращення у грі команди?

Головне – це те, що команда стала більш цілісною у грі. Нема явно виражених лідерів, всі хлопці виходять на поле й віддаються на повну, грають один за одного, як єдиний механізм. У минулому сезоні цього не вистачало.

Кого можете виділити з гравців команди за підсумками сезону?

Нікого не можу виділити, всі хлопці молодці. За весь час, що я треную цю команду, цього року дійсно всі зіграли на рівні.

Волошин став найкращим бомбардиром першого кола, недалеко відстав від нього і Зубашівський. Прокоментуєте виступи цих футболістів?

Результат Волошина – це плід наполегливої праці і його, і тренерського штабу. Ми бачили потенціал Назара, багато говорили з ним індивідуально, розповідали що і як потрібно робити. Він почув тренерів, зробив правильні висновки, тренувався на повну й зараз кращий бомбардир. Чекаємо від нього голів й у 2 колі.

Зубашівський – один з тих, хто завжди веде команду вперед, може брати гру на себе, вольовий гравець з амбіціями. Завдяки таким гравцям команди й досягають результату. Те, що команда в лідерах групи велика заслуга Володимира.

Які позиції хотілося б укомплектувати новими гравцями перед стартом сезону?

У нас були проблеми з крайніми півзахисниками, тому хотілося б посилити ці зони. Взагалі зараз завдання підібрати рівноцінні заміни по всім позиціям, щоб була конкуренція, адже вона забезпечує ріст футболістів у професійному плані.

Що можете сказати про виступи у Чернігівській області? Ви стали чемпіонами, володарями кубка та суперкубка.

Нам керівництво поставило завдання перемогти у змаганнях, інших варіантів не було. З нашим потенціалом та підходом до гри вважаю, що все закономірно.

Кого б виділили з молодих гравців, які більше грали у чемпіонаті Чернігівщини?

З нашої команди виділив би Єгора Поправку та Владислава Панька. У хлопців велике бажання, працездатність, безперечно є куди зростати. З команди, яку тренував Сергій Анатолійович те ж саме можу сказати про Артема Пискуна.

Чи готові вони підсилити головну команду?

В майбутньому так. Зараз для них важливо тренуватися, вони всі ще дуже молоді.

Що готові зробити, якщо команда виграє чемпіонат України серед аматорів?

Не задумувався про таке. Можливо поголюсь, залишу прикольні вуса й буду так ходити деякий час (сміється). Взагалі не знаю. Треба спочатку виграти, а там подивимось, може футболісти щось придумають ; )