05 травня

Кубкові протистояння Кудрівки на Київщині: результати ігор та жеребкування 1/8 фіналу

Перед грою з “Динамо” (Вишневе)

3 та 4 травня відбулися матчі 1/16 фіналу у кубку Києво-Святошинського регіону та кубку Київської області відповідно. В обох змаганнях була задіяна й наша ірпінська команда, яка здобула дві перемоги та пройшла в 1/8.

У рамках кубку Києво-Святошинського регіону “Кудрівка” грала проти “Динамо” з Вишневого. Незважаючи на ротацію, відбувся розгром суперника. В кожному з таймів “Динамо” отримало по 4 голи й не змогло забити бодай гол престижу. У підсумку 8-0 на користь “Кудрівки”, хоча могло бути й більше.

Огляд матчу проти “Динамо” (Вишневе)

Згідно з жеребкуванням, у 1/8 фіналу команда зіграє проти “Софії-2” із Софіївської Борщагівки.
Всі пари цієї стадії:

1. “Сокіл” (Михайлівка Рубежівка) – СК “Забір’я”
  2. ФК “Вишневе” – “Ліневич Груп” (Ірпінь)
  3. “Кудрівка” (Ірпінь) – “Софія-2” (Софіївська Борщагівка)
  4. Переможець пари (SC “Гатне” – “Софія” Софіївська Борщагівка) – СК “Шпитьки”
  5. “Баварія” (Святопетрівське) – “Ронін” (Лісне)
  6. Переможець пари (“Нива” Бузова – “ЦСКА” Київ) – СК “Хотів”
  7. “Джуніорс” (Шпитьки) – “Олімп” (Дмитрівка)
  8. “Білгород” (Білогородка) – “Альтіс” (Копилів)

У кубку Київщини перемога “Кудрівки” також була впевненою, але поглянувши на рахунок про це важко подумати.
Уже в перші 15 хвилин підопічним Протченка вдалося двічі забити. Але через кілька хвилин “Зоря Миронівщини” відквитала один гол.
Попри купу ігрового часу, який залишався у цій грі, жодна з команд забити ще так і не змогла. Не сказати, щоб у миронівців було багато шансів, але “Кудрівка” змарнувала вдосталь моментів.

Огляд матчу проти “Зорі Миронівщини”

Щодо жеребкування 1/8, то в цьому кубку нам пощастило менше. У суперники дістався відомий клуб, який зараз йде на першій сходинці у першості Київщини – SC “Гатне”.