19 травня

Кубок Чернігівщини 2021: результати матчів 1/8, жеребкування 1/4 фіналу

“Кудрівка” 7-1 “Горизонт”
Голи: Солодаренко Роман -5, Круковець Валентин, Бабор Олександр – Невдачин Олег.
Вилучення: Даценко Сергій, “Кудрівка” (13 хв.)

Команда “Кудрівки” впевнено обіграла суперника із Липового Талалаївського району навіть попри те, що грала майже весь матч у меншості.
Перший тайм закінчився 2-1. Дві гольові передачі Грищенка й два голи-близнюки від президента клубу Солодаренка Романа. Команда “Горизонт” відповіла голом після подачі з кутового.

Другий тайм наша команда провела ще більш активно, забивши п’ять голів у ворота суперника: ще тричі відзначився Солодаренко й по голу забили Круковець та Бабор.

Всі результати 1/8:

• Голд Нафта (Бахмач) 0-0 (пен. 3-4) ФК Ніжин
  • ФК Ріпки 3-0 (тех.) ФК Удай (Удайці)
  • ФК Замостя 1-3 Кристал (Носівка)
  • СК Мена 0-0 (дод. 1-0) ФК Корюківка
  • ФК Кудрівка 7-1 Горизонт (Липове)
  • ФК Курінь 1-1 (пен. 3-5) Прогрес (Остапівка)

Тож до ФК “Чернігів-2” та “Штурму” з Дмитрівки, які пройшли в 1/4 за жеребом, приєдналося ще 6 команд: ніжинський ФК “Ніжин”, ріпкинський ФК “Ріпки”, “Кристал” з Носівки, менський СК “Мена”, ФК “Кудрівка” та “Прогрес” з Остапівки Варвинського району.

За результатами жеребкування в 1/4 зіграють такі пари:

• Штурм – ФК Кудрівка
  • Кристал – ФК Ніжин
  • Прогрес – СК Мена
  • ФК Ріпки – Чернігів-2

Матчі заплановано на суботу 22 травня, базовий час гри 16:00.
Гра між “Кудрівкою” та “Штурмом” відбудеться 22 травня о 14:00 на місцевому стадіоні у селі Дмитрівка (Прилуцький район). Матч буде транслюватися у прямому ефірі на Ютуб-каналі нашого клубу.