07 липня

Кудрівка-2 перемагає Чернігів-Юність у перенесеному 1 турі Південної зони

Оскільки команда “Кристал” знялася з чемпіонату після розгрому від “Кудрівки-2” у 1 турі Південної зони, то результат того матчу нашій команді зараховано не було й 1 тур довелось перегравати. Суперником була команда “Чернігів-Юність”, яка замінила в зоні “Кристал”. Матч відбувся 6 липня на стадіоні “Чернігів-Арена” у м. Чернігів.

“Чернігів-Юність” 0-4 “Кудрівка-2”
Голи: Вовк Роман, Волошин Назар, Іоша Олександр, Бабор Олександр.

З перших хвилин “Кудрівка-2” взяла м’яч під свій контроль й почала пропонувати свою гру. Не можна сказати, що молодь чернігівської команди грала від оборони, але, зважаючи на різницю в класі, очевидних гольових моментів не створила. Натомість кудрівчани мали шанси забити більше ніж 4 м’ячі, але реалізація підводила.

Вивів команду вперед Вовк вже на початку гри, вийшовши після розрізного пасу сам на сам з голкіпером й потужно пробивши в ближній кут. Згодом забити міг Полончак, але Михайло пробив у руки воротарю метрів з 15. Активно діяв Мирослав Сердюк, який закривав усю ліву бровку й мав кілька шансів забити. Валько, Волошин і той же Вовк могли забивати 2-й гол “Кудрівки-2” ще у 1 таймі, але “круглий” або пролітав повз ворота, або удари блокували захисники.

Після перерви “Кудрівка-2” відразу взялась за справу й швидко закріпила перемогу. Спочатку Волошин подвоїв перевагу, а потім Іоша зняв всі питання щодо переможця забивши третій м’яч. Після цього “Чернгів-Юність” напевно дещо підсіла психологічно й почала частіше помилятися. В одному з таких моментів центральні захисники чернігівців не розібралися й втратили м’яч в районі 11-метрової позначки. І тут дубль міг оформити Волошин, але чомусь не пробив відразу, а почав прибирати м’яч під себе й “запоров” момент. Далі черга забивати була у Руденка, який вийшов на заміну й активно підключався до атак, але з лінії воротарського майданчика головою пробив повз ворота. Активно грав Круковець, традиційно гарно взаємодіючи з Бабором, але цього разу забити не зміг, проте допоміг відзначитися Олександру Вікторовичу, який і поставив крапку в матчі.

В турнірній таблиці “Кудрівка-2” лідер й має 10 очок після 4 матчів.

Наступний матч команда зіграє у суботу, 10 липня, проти ФК “Голд Нафта”.