Кудрівка – чемпіон Суперліги Києво-Святошинського району

Кудрівка (Ірпінь) – чемпіон Суперліги КСР

“Кудрівка” (Ірпінь) 2:0 “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка)
Голи: Проневич Дмитро, Сухенко Олександр.

Так склалося, що в осінній частині сезону наша ірпінська команда зіграє декілька матчів проти “Сокола”. Один з них нещодавно відбувся у рамках чемпіонату Київщини, який ми програли 1:2, і ось настала черга протистояння між командами у Суперлізі. Тут вже команда Олександра Протченка перемогла й стала чемпіоном.

Гра проходила по бойовому, обидві команди не хотіли програвати й футболісти віддавалися на полі максимально.
“Кудрівка” вийшла вперед ближче до середини 1 тайму. Подачу з кутового від Кушніра на дальній стійці головою замикає Проневич – 1:0.

Згодом шанс забити мав Боровець, але з меж штрафної не влучив у ворота. Та не минуло після цього багато часу й наша команда подвоїла перевагу. Пас від Кушніра зі своєї половини поля на хід Сухенку, Олександр на швидкості обійшов захисників й пробив під голкіпером – 2:0. До речі, раніше Олександр грав у складі “Сокола”.

Загалом у 1 таймі наша команда переважала суперника й заслужено його виграла.

2 тайм “Кудрівка” вже більше була сконцентрована на обороні й віддала м’яч супернику. Це могла обернутися для команди як мінімум одним пропущеним голом. Одного разу на дальній стійці після навісу прогавили гравця “Сокола”, який з кількох метрів пробивав, але не влучив у ворота, а ще раз Следзевський спробував внести інтригу у гру. Наш голкіпер віддав неточний пас, нападник вийшов віч-на-віч й пробивав у ближній кут, та Андрій виправився й відбив удар.

Забити третій також могли. Напевно найкращий шанс був у Кубенка. Ярослав прийняв м’яч у штрафному майданчику й хотів перекинути голкіпера суперника, але не вийшло.

У підсумку заслужена перемога й золоті медалі Суперліги.

У чемпіонаті ще залишається один тур. “Кудрівка” повинна грати проти “Роніна”, але гра не відбудеться, бо суперник знявся зі змагань.

Таблиця після 10 туру

На 7 листопада заплановано фінал кубка Києво-Святошинського району, де суперником буде знову “Сокіл”. Ще команди повинні були зіграти “золотий матч” за чемпіонство в Ірпінській зоні, та точно невідомо, буде він зіграний або ні.