03 серпня

Кудрівка грає в нічию з Волинкою в 12 турі Менського чемпіонату

“Кудрівка” 5-5 “Волинка”
Голи: Солодаренко Роман, Тарасенко Максим, Кошовий Сергій, Делеуров Богдан, Мчедлішвілі Теймураз

Склад “Кудрівки”:
Кохан В’ячеслав (в) – Савицький Станіслав, Мчедлішвілі Теймураз, Москаленко Володимир – Штакал Віталій, Міщенко Ігор, Рудя Євген, Тарасенко Максим, Солодаренко Роман (к) – Делеуров Богдан, Кошовий Сергій.
Заміни:
Герасименко Сергій, Біжовець Володимир.

Дуже невдалий матч провела команда. І якщо до низької реалізації гольових моментів вболівальники вже звикли, то у цій грі “Кудрівка” показала ще й дуже погану гру в обороні.

Черговий раз були проблеми зі збором футболістів, ключові гравці команди також грали в суботу на область й далася взнаки втома, але виправдань такому результату нема. Навіть у цій грі, якщо наша команда забила б те, що повинна була, то заслужено здобула б перемогу.

А так розпочали з пропущеного голу, який суперник мав забити ще раніше, але виручила стійка воріт. Через кілька хвилин “Кудрівка” вирівняла рахунок: гол майже з лінії воріт забив Солодаренко. Але довго рахунок не протримався . На 21 хвилині пропустили вдруге, а на 31 – втретє. Знову відігралися доволі швидко. Спочатку Тарасенко чудовим ударом з лінії штрафної пробив у “дев’ятку” воріт суперника, а згодом вже Кошовий перекинув голкіпера, опинившись у вигідній ситуації. Сталося це на 33 та 35 хвилині відповідно. Вже у доданий час до першої половини гри припустили 4-й гол й відпочивати пішли програючи 3:4.

Взагалі перший тайм – повний провал “Кудрівки”, яким “Волинка” скористалась.

Другий тайм підопічні Даценка відіграли краще й були близькі до перемоги, але не пощастило.

На 52 хвилині Делеуров дальнім пострілом вирівняв рахунок – 4:4. Далі створили купу просто “вбивчих” моментів, щоб не тільки вийти вперед, а й закріпити перевагу – та все йшло повз ворота або відбивав голкіпер суперника. Згодом Кошовий заробив пенальті, але Солодаренко його не реалізував.

На 73 хвилині новачок команди Теймураз Мчедлішвілі підключився до атаки й вивів “Кудрівку” вперед. Здавалося все йде до перемоги, але на 89 хвилині пропускаємо вп’яте. Тарасенко не порозумівся з Міщенком біля правої бровки в центрі поля, м’яч відскочив до суперника, який провів швидку атаку й зрівняв рахунок . Реально це був єдиний момент “Волинки” за весь тайм, який, на відміну від першого, команда провела слабо.

Ця нічия звела до мінімуму шанси “Кудрівки” на чемпіонство, які й до того були не великі.

У таблиці тепер відстаємо на 5 очок від “Авангарду”.