13 жовтня

Кудрівка – Кудрівка-2: хто переміг?

Кудрівка 2:1 Кудрівка-2
Голи: Романенко Дмитро -2 (пен.) – Кулик Дмитро

12 жовтня відбувся перенесений поєдинок 5 туру чемпіонату Чернігівщини між командами ФК “Кудрівка”.

“Кудрівка” грала практично оптимальним складом, адже останні два матчі чемпіонату виграла технічно. Натомість “Кудрівка-2” підійшла до гри після важкої перемоги у чемпіонаті України, а тому більшість гравців основного складу відпочивали або зіграла всього тайм.

1 тайм пройшов практично за рівної гри. Було багато боротьби у центрі поля, браку в обох команд (грали не на найкращому газоні) та обмаль гольових моментів. У “Кудрівки” активно діяв правий фланг, де кілька разів небезпечно проривався Бабор Владислав, а також активно підключався до атак Школьний. Найбільш небезпечний момент мав Делеуров, після прострілу, але не зміг підлаштуватися під м’яч й п’ятою пробив повз ворота.

“Кудрівка-2” більша атакувала через центр, а найактивнішим був Кулик. Дмитро кілька разів небезпечно проривався до штрафного майданчика, а згодом і відкрив рахунок у матчі. Розрізна передача на хід була засильна, але нападник відіграв до кінця й скористався помилкою від захисту. Роговець залишив м’яч воротарю Тимошенку, але той не встиг зіграти, чим і скористався Кулик – 0:1. Сталося це за кілька хвилин до закінчення першої половини гри.

Другий тайм пройшов за переваги “Кудрівки”, а “Кудрівка-2” зосередилась на обороні та контратаках. Вже на початку зрівняти рахунок міг Делеуров, а згодом Писанка, та обидва удари після навісів з права пройшли повз ворота.

Ближче до середини тайму “Кудрівка” заробила пенальті. Бабор В. прорвався в штрафний майданчик й робив простріл, але його у підкаті зачепив захисник. Попри те, що Влад встиг віддати пас, рефері призначив одинадцятиметровий. Виконувати стандарт взявся досвідчений Романенко й розвів м’яч та голкіпера в різні кути – 1:1.

Пропущений гол трохи активізував гру “Кудрівки-2”, вона стала більше контролювати м’яч та атакувати. Цим користалася “Кудрівка” й кілька разів могла забивати. Той же Романенко потужно пробивав вище воріт з лінії штрафного майданчика, але більше шансів було у Бабора В., який бив у притул з воротарської зони – тут надійно зіграв голкіпер Степанець й врятував команду.

Забила “Кудрівка” знову завдяки пенальті. Заворотний, який нещодавно вийшов на заміну, був збитий на лінії штрафного майданчика, а це пенальті. Романенко знову не схибив – 2:1.

“Кудрівка-2” була близька до того, щоб зрівняти рахунок. За кілька хвилин до фінального свистка Круковець пробивав зі штрафного й влучив у поперечку.

У турнірній таблиці “Кудрівка-2” надалі впевнено лідирує й тому більше зосереджена на чемпіонаті України серед аматорів. “Кудрівка” ділить третє місце з “Голд Нафтою”, з якою гратиме в останніх двох турах.

У 6 турі наші команди знову зіграють між собою. Скоріше за все гра відбудеться 19 жовтня, адже 16 буде матч в аматорському чемпіонаті України.