20 серпня

Кудрівка мінімально поступається у Вінниці

“Нива” (Вінниця) 1:0 “Кудрівка”

Гол: Власенко, 8

Склад “Ниви”: Вічний, Грачов, Лотоцький, Никитюк, Борячук, Власенко, Меженський, Євтіхов, Страшкевич, Петленко, Загорулько. 
Запасні гравці: Попович, Астаф’єв, Кобцов, Мельник, Рогульський, Рябий, Швець. 

Склад “Кудрівка”: Следзевський, Лещенко,  Руденко, Щедраков, Сердюк, Чепурненко, Скепський, Жикол, Сираш, Коваль, Кулик. 
Запасні гравці: Крикнін, Коваленко, Іващик, Лянскоронський, Строчинський, Тетерук, Гармаш.

Вилучення: Загорулько, 54, Власенко, 73 – Сердюк, 51, Чепурненко, 51.

Першу половину 1 тайму наша команда провалила й дозволяла супернику занадто багато, за що на 8 хвилині поплатилася пропущеним голом. Добре, що єдиним.У середині тайму гра вирівнялася, а у “Кудрівки” був шанс зрівняли рахунок, але удару Скепського бракувало точності.

З перших хвилин 2 тайму кудрівські футболісти забрали м’яч під контроль й створили Кулику гольовий шанс, але удар Дмитра прийняла на себе стійка воріт “Ниви”.Далі у гру вступив арбітр, який вилучив Мирослава Сердюка за фол, а Євгена Чепурненка за розмови. Та навіть граючи в меншості, наші футболісти проявили характер та волю до перемоги й продовжували контроль м’яча та атаки.

Згодом склади команд вирівнялася: пряма червона у Загорулька, та друга жовта у Власенка. Моменти були ще в обох команд, аде забити не вдалося нікому. Ближчими до забитого м’яча були все ж господарі, а одного разу, “Кудрівку” врятувала поперечка. Арбітр продовжував карати футболістів за фоли й у підсумку назбиралося 12 жовтих карток на двох.

Переглянути огляд матчу можна тут:

Післяматчеві коментарі тренерів:

Наступного туру “Кудрівка” прийматиме “Тростянець”.