18 жовтня

Кудрівка на виїзді громить Білу Церкву в останньому матчі першого кола

“Біла Церква” 0:8 “Кудрівка”
Голи: Волошин Назар 39, 53, 60, 90+1,Зубашівський Володимир 16, 45 (пен.), Панько Владислав 73, Круковець Валентин 90+2.

Склад “Кудрівки”: Крикнін Іван (в) – Руденко Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав, Поправка Єгор – Зубашівський Володимир, Сираш Микола, Полончак Михайло, Вовк Роман – Кулик Дмитро, Волошин Назар.
Заміни: Татаренко Максим (в), Валько Євген, Романенко Дмитро, Бабор Олександр, Круковець Валентин, Пискун Артем, Панько Владислав.

До матчу команда “Кудрівки” підходила у статусі фаворита, але такого результату не очікував ніхто.

Розпочалось все на 16 хвилині матчу, коли Зубашівський забив прямим ударом з кутового. Такі голи не часто доводиться бачити й у професійному футболі, але в цій грі Володимир ще раз підкреслив, що є майстром виконання стандартів.

Ближче до завершення 1 тайму подвоїв рахунок Волошин, скориставшись прострілом від Романа Вовка, який нарешті повернувся до команди після пошкодження.

Під завісу тайму “Кудрівка” заробила пенальті. Цікаво, що у ролі нападника опинився капітан команди центральний захисник Щедраков Павло, якого збив голкіпер суперника. Зубашівський реалізував одинадцятиметровий й команди пішли спочивати за рахунку 0:3.

Шансів зачепитися за очки у господарів не було, тим більше що “Кудрівка” другий тайм провела не менш потужно. Уже на 53 хвилині Волошин оформлює дубль, а Вовк віддає другу гольову у матчі – 0:4.

Після цього голу тренерський штаб нашої команди почав робити заміни й на полі почергово з’явилися всі, хто був у запасі, не рахуючи граючого тренера Бабора Олександра.

Одним з вихідців на заміну був Круковець, який відразу відзначився гольовою, а Волошин забив втретє – 0:5.

“Біла Церква” також проводила заміни й продовжувала атакувати, щоб забити хоча б один гол. Наша команда спокійно контролювала м’яч й часто користувалася вільними зонами на половині поля суперника.

На 73 хвилині чергова атака “Кудрівки” завершилася голом. Панько віддав на фланг Волошину й увірвався у штрафний майданчик, а Назар чітко на голову повернув м’яч Владиславу – 0:6. Дебютний гол Панька у чемпіонаті України.

Здавалося голів у грі більше не буде, але “Кудрівка” ще двічі забиває у додатковий час. На 91 хвилині Волошин оформлює покер, а Панько додає собі в актив гольову. Через хвилину вже Назар виступає асистентом, а Круковець ставить крапку у матчі – 0:8. Також варто згадати, що два голи Волошина у цій грі було не зараховано через офсайд.

На зимову перерву команда йде на 2 місці в таблиці групи, що є гарним результатом.

Це був останній матч у чемпіонаті України для нашої команди цього року. 10 тур, який мав відбутися 31 жовтня перенесено на наступний рік у зв’язку з карантинними обмеженнями.