01 березня

Кудрівка – Нива-2. Огляд матчу меморіалу Щанова

ФК “Кудрівка” 4-1 ФК “Нива-2”
Голи: Грищенко, 33, Кубенко, 35, Круковець, 88, Щедраков, 90+2 — Самотуга, 13

Стартовий склад Кудрівки: Татаренко Максим (в) – Сердюк Мирослав, Щедраков Павло(к), Іоша Олександр – Порохня Андрій, Зубашівський Валентин, Романенко Дмитро, Полончак Михайло, Кубенко Ярослав – Кулик Дмитро, Грищенко Артем.
Заміни: Даценко Сергій, Сираш Микола, Руденко Олександр, Бондар Євген, Валько Євген, Круковець Валентин, Волошин Назар.

Заключний 5 тур групового етапу на меморіалі Щанова завершився для “Кудрівки” перемогою. Початок матчу ознаменувався не дуже впевненою грою наших футболістів й Нива-2 виглядала краще, що на 13-й хвилині привело до голу. Провал на правому фланзі захисту Кудрівки й суперник повів у рахунку. Через кілька хвилин мало не пропустили знову, але врятувала штанга. Кудрівка ніяк не могла налагодити гру, а команда з Бузової продовжувала гостро атакувати. На 25-й хвилині знову пропускаємо, але гол зараховано не було через фол на нашому захисникові. Можливо цей момент став переломним й наші футболісти зрозуміли, що треба нарешті брати гру під свій контроль. На 33-й хвилині зрівняли рахунок: після пасу іменинника Зубашівського Володимира, Грищенко Артем влучно пробив у кут воріт. За дві хвилини забили другий м’яч й вийшли вперед. Зубашівський віддав на Кубенка, а Ярослав пробив у ближній кут воріт Ниви-2. Більше у першому таймі забити жодній команді не вдалося й відпочивати пішли за рахунку 2-1 на користь Кудрівки.

Другий тайм команди провели у запеклій боротьбі за м’яч, не маючи очевидних гольових моментів, й матч йшов до завершення без голів. На 86-й хвилині у Ниви-2 сталося вилучення, за суперечку з арбітром футболіст бузівчан отримав другу жовту. А вже за дві хвилини Кудрівка забила третій гол. Зробив це досвідчений Валентин Круковець, який закрив простріл з лівого флангу. Перед фінальним свистком заробили небезпечний штрафний. Виконувати взявся Круковець й пробив у штангу, але м’яч відскочив до Щедракова Павла, який і встановив кінцевий рахунок матчу 4-1.

У групі зайняли друге місце набравши 7 очок, але цього виявилось не достатньо для виходу у півфінал. Тож, участь на цьогорічному меморіалі Щанова Кудрівка завершує.