Склад «Кудрівки»
Крикнін, Щедраков, Руденко, Сердюк, Сираш, Коваленко, Скепський, Пластун, Коваль, Кулик, Волошин.
Склад «Чайки»
Коломієць, Хохлов, Махонін, Музиченко, Вечурко, Гуськов, Шакун, Емере, Семенець, Дубілей, Сичевський.

На початку першого тайму команда «Чайка» нав’язувала свою гру, але «Кудрівка» щільно оборонялась і тримала все під контролем. Команда намагалась загострювати гру в атаці, та створювати небезпеку у воріт суперника, але по справжньому небезпечний момент виник у гостей. Арбітр матчу на 20 хвилині призначив пенальті у ворота «Кудрівки», з яким голкіпер Крикнін майстерно впорався. До кінця першого тайму «Кудрівка» провела декілька небезпечних атак, але рахунок на жаль не змінився.

Друга половина зустрічі для команди пройшла за ще більшої кількості гольових моментів, один з яких зміг реалізувати Володимир Коваль на 80 хвилині з передачі Миколи Сираша. До кінця другого тайму рахунок не змінився, «Кудрівка» перемагає «Чайку» на домашньому стадіоні з рахунком 1:0.