Кудрівка обіграла Куковичі в 13 турі чемпіонату Менського району

Голи: Кузьменко Максим -2, Міщенко Ігор, Москаленко Володимир.

Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Міщенко Ігор, Мчедлішвілі Теймураз, Москаленко Володимир – Кузьменко Максим, Штакал Віталій, Тарасенко Максим – Солодаренко Роман (к), Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор.
Заміни:
Герасименко Сергій, Біжовець Володимир, Кохан В’ячеслав.

Попри здобуті 3 очки, гра нашої команди була погана.

Почалося все чудово й на початку матчу “Кудрівка” відкрила рахунок. Тарасенко прорвався по флангу й викотив на Москаленка, який з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт. На цьому все хороше у 1 таймі скінчилося. Далі слідували прикрі травми Атаманюка й Тарасенка, замість яких на поле з’явилися Герасименко та Біжовець. Ще варто згадати кілька гольових моментів у Делеурова, які він традиційно запоров. “Куковичі” мали шанс забити в середині тайму після помилки нашого захисту, але все обійшлося. Більше небезпеки біля наших воріт не було, лише кілька не сильних ударів, які без проблем нейтралізував Ященко.

У 2 таймі гра не змінилася: “Кудрівка” грала з позиції сили, але ніяк не могла збільшити перевагу. Міщенко міг подвоїти рахунок, але зі штрафного влучив у стійку воріт. А далі вже суперник скористався своїм чи не єдиним шансом забити й реалізував пенальті, який суддя призначив за потрапляння у руку Савицькому.

Рахунок 1-1 не влаштовував “Кудрівку” й команда ще більше притисла “Куковичі” до своїх воріт. В одному з епізодів наша команда заробила небезпечний штрафний, який цього разу Міщенко реалізував. Майже відразу вдалося забити втретє. Міщенко вивів на ударну позицію Кузьменка, який пробив повз голкіпера суперника. Крапку в матчі поставив той же Кузьменко, головою замкнувши навіс від Герасименка.

1-4 й “Кудрівка” готується до наступного матчу проти “Авангарду”.