06 лютого

Кудрівка обіграла Любомир у товариській грі

“Любомир” 1:2 “Кудрівка”
Голи: Руденко Олександр, Сираш Микола.

Сьогодні головна команда “Кудрівки” провела другий контрольний матч у рамках підготовки до сезону. Цього разу суперником був “Любомир” зі Ставища, який виступає у 2 лізі України.

Гра була доволі бойова, попри товариський статус. Кожен з таймів команди провели у різних складах. У 1 таймі підопічні Бабора більше володіли ініціативою й закономірно виграли його з рахунком 0:1. Гол після подачі з кутового забив Руденко Олександр.

Друга половина була рівною, а боротьби було ще більше. Забити вдалося першими, знову з кутового – Микола Сираш опинився в потрібному місці й чітко пробив у кут воріт. Перевагою у 2 м’ячі наша команда володіла недовго й суперник практично відразу відквитав один гол. Втрата в центрі полі (ймовірно був фол), а далі захист недопрацював й дав можливість гравцю “Любомира” зміститися з правого флангу й пробити в кут – 1:2. До фінального свистка командам забити більше не вдалося.