06 липня

Кудрівка обігрує В’юнку в останньому турі першого кола Менського чемпіонату

“В’юнка” 1-5 “Кудрівка”
Голи: Солодаренко Роман -2 (пен.), Делеуров Богдан -2, Штакал Віталій.

Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Міщенко Ігор, Тарасенко Максим – Клименко Віталій, Рудя Євген, Кошовий Сергій, Штакал Віталій, Солодаренко Роман (к) – Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор.
Заміни:
Бруй Олександр, Кохан В’ячеслав, Біжовець Володимир, Засько Богдан.

Ігри “Кудрівки” та “В’юнки” мають певну принциповість, а тому команди перед стартом поєдинку були максимально налаштовані на боротьбу.

Першу половину першого тайму наша команда провела більш ніж упевнено й забила 2 м’ячі. Спочатку Делеуров заробив пенальті, який реалізував Солодаренко Роман, а згодом уже і сам Богдан забив, скориставшись помилкою захисника суперника. “В’юнка” мала кілька напівмоментів, з яких нічого не змогла витиснути.

Другий тайм команда Даценка також розпочала активно й знову доволі швидко забила. Після подачі Руді зі штрафного головою пробив Делеуров і м’яч від стійки залетів у ворота “В’юнки”. За кілька хвилин “Кудрівка” й взагалі зняла всі питання щодо переможця цього поєдинку. Бруй Олександр заробив пенальті, а Солодаренко впевнено його реалізував й оформив дубль. Гол престижу суперник забив також з пенальті, який суддя призначив після гри рукою від Савицького. А крапку в матчі поставив Штакал Віталій, який добив м’яч у сітку з близької відстані.

Всі результати 9 туру:

  • В’юнка 1-5 Кудрівка
  • Куковичі 3-8 Авангард
  • Полісся 8-1 Куковичі
  • Чапаєв 2-1 Ніка
  • Торнадо 3-4 Десна

Перше коло чемпіонату завершили на 2 місці. Попереду невеличка перерва й старт другого кола, який заплановано на 18 липня.