Кудрівка переграє ЮКСУ у 8 турі Суперліги

Кубенко Ярослав

Кудрівка (Ірпінь) 3:1 ЮКСА
Голи: Кубенко Ярослав -2, Іващик Владислав

У 8 турі Суперліги “Кудрівка” приймала Українську християнську академію. Нещодавно клуби зустрічались у чемпіонаті України серед аматорів, але там грали інші команди. Проте, як і в тому матчі, наша команда здобула перемогу.

“Кудрівка” досить швидко вийшла вперед. Верхова передача з лівого флангу, Сухенко головою продовжує на дальню стійку, де Ярослав Кубенко переправляє м’яч у сітку воріт – 1:0. Гравці суперника сигналізували про офсайд, але на відео видно, що один із захисників затримався й залишив Ярослава у грі.

Подвоїти перевагу вдалося тому ж Кубенку. Помилка захисника гостей, який невдало скинув м’яч голкіперу, дала смогу Ярославу випередити останнього й перекинути круглого у ворота – 2:0.

Ще до перерви “Кудрівка” могла забити третій гол, але воротар “ЮКСИ” неодноразово виручив команду.

У 2 таймі гра не змінилася: “Кудрівка” створювала гольові нагоди, але забити не вдавалося. Зате гості відквитали один м’яч. Слідував удар по воротах, м’яч від Лещенка зрикошетив до гравця суперника, а той з кількох метрів переграв Рум’янцева – 2:1.

Та все ж наша команда забила втретє й довела гру до логічної перемоги. Подача з лівого флангу на дальню стійку, Кузьменко скидує на Іващика, а Владислав встановлює остаточний рахунок матчу – 3:1.

До закінчення Суперліги залишається 4 тури й надалі команді треба буде зіграти з кількома непростими суперниками. Одним з яких є “Прогрес” з Крюківщини. Гра відбудеться наступної неділі. У турнірній таблиці команди на протилежних полюсах, але вдома “Прогрес” дає бій навіть фаворитам.