31 серпня

Кудрівка переграє ЮКСУ у неймовірному матчі

“Кудрівка” 4-1 “ЮКСА”
Голи: Зубашівський (38 пен., 71 пен.), Волошин (77), Вовк (90+4 пен.) – Тейксейра Лопес (31).

Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Зубашівський Володимир, Сираш Микола, Полончак Михайло, Валько Євген, Вовк Роман – Кулик Дмитро, Волошин Назар.
Заміни: Крикнін Іван (в), Руденко Олександр, Романенко Дмитро, Мазепа Микола, Поправка Єгор, Заворотний Максим, Круковець Валентин.

Дуже цікавий та емоційний матч відбувся у неділю на стадіоні у Кудрівці. Впевнені, що жоден з вболівальників, які були на стадіоні або дивилися пряму трансляцію на Ютубі не пошкодували, що вирішили цей вечір присвятити перегляду нашого футбольного поєдинку.

“Кудрівка” була в оптимальному складі, а “ЮКСА” у порівнянні з попереднім матчем проти “Боисфен-Єдності” ще встигла й дозаявити кількох гравців.

Матч почався з гольової атаки “Кудрівки”, яка вже на 3 хвилині мала відкривати рахунок. Вовк виконав довгу верхову передачу, Волошин пробив, але воротар гостей перевів м’яч у поперечку від якої той відскочив до Кулика. Дмитро пробив у падіння через себе, але не влучив у ворота. Згодом Кулик мав ще один чудовий момент для взяття воріт, але замість того, щоб пробити метрів з 12 по воротах, вирішив віддавати на Валька та захисник перехопив передачу.

Далі вже “ЮКСА” перехопила ініціативу. Швидкі та технічні легіонери команди раз по раз знаходили моменти для ударів та прострілів. В одному з таких епізодів Татаренко виручив “Кудрівку”, але згодом суперник домігся свого й забив. Швидка атака по лівому флангу, простріл й м’яч у сітці воріт “Кудрівки”.

Далі “ЮКСА” повинна була залишитись у меншості. Наша команда вибігала у небезпечну контратаку, яку зірвав 6 номер суперника Гонсалвес дос Сантос, який уже мав жовту картку. Тут головний рефері матчу не став показувати другого гірчичника. Також не показав він його й в наступному епізоді, коли 6 номер збив Валька у штрафному майданчику, але пенальті призначив. Зубашівський упевнено його реалізував й рахунок став 1:1. Більше голів у 1 таймі не було.

У другій половині гри “Кудрівка” відіграла набагато краще й забила ще три м’ячі. Відразу ж тренерський штаб команди провів заміну (замість Валька вийшов захисник Поправка) й змінив схему гри.

З перших хвилин наші футболісти поклали круглого під контроль й почали розтягувати оборону суперника, широко використовуючи фланги. В одній з атак зліва опинився Кулик, на якому зфолив 5 номер Де Соуза Рейналдо, за що отримав другу жовту картку й залишив “ЮКСУ” у меншості. Тепер атаки “Кудрівки” стали ще гострішими. На 62 хвилині Вовк забив, але гол не зарахували через офсайд. На 71 хвилині чергова флангова атака закінчилась призначенням другого пенальті у ворота гостей. Кулик віддав на забігання Сердюку, але той не зміг прострілити у боротьбі із захисником, який вибив м’яча з під ніг Мирослава. Але вибив всього на кілька метрів, де його підібрав Волошин, який і був збитий. Цей одинадцятиметровий також без проблем реалізував Зубашівський.

Ситуація для футболістів християнської академії погіршилась ще, а наші хлопці й надалі невпинно атакували. І вже за кілька хвилин забили втретє. Зубашівський навісив зі штрафного, а Волошин у падінні головою замкнув подачу. За 5 хвилин потому Назар повинен був оформити дубль після прекрасної комбінації, але пробив у поперечку.

“ЮКСА” реальних моментів забити не мали. Вся надія була на стандарти, але вони результату не принесли. А “Кудрівка” під завісу поєдинку заробила ще одне пенальті. Зробив це Роман Вовк, який сам його й реалізував. Тож 4:1 й третя перемога поспіль для нашої команди.