7 тур аматорів: Кудрівка переграє Звягель, Нива шокувала Олімпію

Голи: Зубашівський Володимир (пен.), Круковець Валентин

Склад “Кудрівки”: Крикнін Іван (в) – Руденко Олександр, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Зубашівський Володимир, Сираш Микола, Полончак Михайло, Валько Євген – Кулик Дмитро, Волошин Назар.
Заміни: Следзевський Андрій (в), Романенко Дмитро, Мазепа Микола, Поправка Єгор, Круковець Валентин, Попинака Микита, Даценко Сергій, Ветоха Вадим.

Дальній виїзд до Новоград-Волинського виявився нелегким для нашої команди, проте 3 очки здобуто.

Гра розпочалася добре для нашої команди й вже на 6 хвилині у ворота “Звягеля” було призначено пенальті. Зубашівський робив прострільну передачу й влучив у руку гравцю господарів. Сам Володимир взявся пробивати одинадцятиметровий й впевнено його реалізував.

“Звягель” відповів небезпечним ударом з кутового, але м’яч полетів вище воріт. У “Кудрівки” був ще непоганий момент, коли Валько пробивав з лінії штрафного майданчика, але удар у півзахисника не вийшов. Більше в 1 таймі нічого гострого команди не створили.

У перерві тренери “Кудрівки” відразу зробили заміну й замість Кулика на поле вийшов Попинака, який почав грати на фланзі. З самого початку наша команда мала непогані шанси, щоб подвоїти рахунок. На 51 хвилині Волошин віддав на Сердюка, який увірвався до штрафної господарів і був збитий, проте тут пенальті суддя не призначив. Потім кілька нагод було й у самого Волошина. Найбільш гострий момент Назара – це вихід практично віч-на-віч з голкіпером “Звягеля” на 82 хвилині, але пробив наш нападник повз ворота.

На 89 хвилині Волошина змінив досвідчений Круковець і вже за кілька хвилин зняв всі питання про переможця зустрічі. Спочатку подача з кутового від Валентина ледь не закінчилась голом, м’яч влучив у стійку воріт. А потім Попинака неподалік штрафної “Звягеля” прийняв м’яч і проштовхнув на Круковця, який на замаху прибрав захисника й пробив у ближній кут воріт.

Тож перемога “Кудрівки” 2:0 й третій матч поспіль без пропущених голів.

Центральна гра 7 туру відбувалася в неділю між “Нивою” та “Олімпією”. Команда із Савинців до цього йшла без очкових втрат й лідирувала у Групі 2. В цій грі вже також розпочалось добре для гостей з Полтавщини й наприкінці 1 тайму вони вийшли вперед забивши з пенальті. Проте 2 тайм був повністю за господарями поля. Команда з Бузової чотири рази відзначилася у воротах “Олімпії” й перемогла 4:1. Більш ніж несподіваний результат.

Охтирський “Нафтовик” також виграв свій матч у “ЮКСИ” 2:0, а тому боротьба у верхній четвірці загострюється. З таким же рахунком київський “Атлет” переграв у гостях команду Білої Церкви, а гра між “Борисфеном-Єдністю” та “Олімпійським коледжем” була перенесена.

Наступний матч “Кудрівка” зіграє вдома 10 жовтня й буде приймати “Олімпію”.