Кудрівка перемагає Дружбу в 15 турі чемпіонату Київщини

Василь Продан – автор переможного голу у ворота Дружби

“Дружба” (Мирівка) 2-3 “Кудрівка” (Ірпінь)
Голи: Сухенко Олександр -2, Продан Василь

Перед початком поєдинку в Кагарлику саме господарі були фаворитами цього матчу, адже підсилили склад й перший поєдинок впевнено виграли. Але наша ірпінська команда також провела хорошу трансферну компанію й мали свій план на гру.

У цьому матчі “Кудрівка” блискуче скористалась своїми моментами, попри те, що їх було не дуже багато. “Дружба” більше володіла м’яч й створила більше гольових епізодів, але надійно зіграв наш воротар Рум’янцев, який нещодавно приєднався до команди. В атаці чудово зіграла зв’язка Продан-Сухенко, яка й оформила два забиті м’ячі у ворота господарів ще до перерви. Голи вийшли практично однакові. Продан в центральній зоні на підступах до штрафної виборов м’яч й віддав на правий фланг, де Сухенко двічі потужно пробив у сітку воріт.

Забила “Кудрівка” і втретє ще в 1 таймі, але боковий суддя не зрозуміло чому зафіксував офсайд й гол скасували. Добре, що це не вплинуло на кількість підсумкових очок, набраних нашої командою у цій грі.

У 2 таймі господарі продовжували натиск й швидко відігралися. На жаль, уже черговий раз “Кудрівка” по перерві швидко втрачає перевагу, здобуту в першій половині гри. Пройшло 11 хвилин, а рахунок був 2-2.

Вже ближче до завершення матчу вдалося забити переможний гол. Продан с центра протягнув м’яч до штрафної суперника й у падінні пробив у дальній кут. Удар був не сильним, але точним і голкіпер “Дружби” не допоміг. Тож, 2-3 на користь “Кудрівки” й важливі 3 очки.

В таблиці наша команда збільшила відрив від “Колоса”, який програв “Ниві” й на 1 очко відстає від “Дружби”, яка йде четвертою.