22 вересня

Кудрівка перемагає Джуніорс у 5 турі Суперліги

Джуніорс (Шпитьки) 1-2 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Литовченко Олексій, Сухенко Олександр

Центральним матчем 5 туру Суперліги був матч між “Кудрівкою” та “Джуніорсом”, адже обидві команди вважаються фаворитами змагань. Гра виявилась цікавою та напруженою, в першу чергу через два різні тайми від нашої команди.

1 тайм “Кудрівка” провела активно й переграла суперника. Розпочалось все з кількох ударів з дальньої дистанції від нашої команди, але згодом атаки ставали все небезпечнішими. Голів довго чекати не довелося і незабаром простріл від Іващика замкнув Литовченко 0:1. Підопічні Протченка не збавляли обертів й могли подвоїти рахунок з кутового, але удар того ж Литовченка відбив воротар господарів. За кілька хвилин потому автора голу було замінено через травму й на полі з’явився Сухенко. І заміна відразу спрацювала. Кушнір виконав чудову передачу за спину захиснику, а Олександр прийняв м’яч на груди й в падінні пробив під поперечку воріт “Джуніорса” – 0:2.

Господарі не мали гострих моментів за перші 45 хвилин, але вже у доданий час забили. Подачу зі штрафного наш кіпер відбив, перше добивання було заблоковано, а з другим вже нічого не змогли вдіяти й м’яч опинився в сітці воріт “Кудрівки”. За рахунку 1:2 команди пішли відпочивати.

2 тайм вже “Джуніорс” домінував на полі, а наші футболісти більшою мірою проводили час в обороні. Кілька моментів “Кудрівці” вдалося створити лише в заключні 10 хвилин. Господарі протягом другої половини дуже гостро виконували стандарти й верхові подачі до нашої штрафної, але зрівняти рахунок не змоги.

Дуже важлива перемога, яка залишає “Кудрівку” на 1 сходинці в турнірній таблиці Суперліги.

Наступний матч наша команда зіграє 26 вересня проти “Баварії”.