Голи: Зубашівський Володимир,45+5, Волошин Назар, 80 – Ковтун Владислав 51.
Вилучення: Іоша Олександр, 77

Склад “Кудрівки”: Крикнін Іван (в) – Руденко Олександр, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Зубашівський Володимир, Сираш Микола, Полончак Михайло, Мазепа Микола – Кулик Дмитро, Волошин Назар.
Заміни: Татаренко Максим (в), Валько Євген, Романенко Дмитро, Бабор Олександр, Круковець Валентин, Пискун Артем, Панько Владислав.

Цікава та напружена гра, яка подарувала багато емоцій. Підливав “масла у вогонь” ще й головний арбітр, але згадуючи попередній матч між командами дивуватися тут вже нема чому.

На початку першого тайму кілька нагод відкрити рахунок було у Волошина. Найнебезпечніший – удар головою після подачі від Сердюка, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Також з подачі пробивав Щедраков, але від землі м’яч опускався в ворота дуже повільно й голкіпер врятував.

“Олімпія” найбільш небезпечно загрожувала воротам “Кудрівки” зі стандартів. В одному зі штрафних гравець суперника пробив у поперечку, а після іншого нападник грав на добиванні, але Іоша вчасно підставив голову й вибив м’яч.

На 14 хвилині гри гравець нашої команди Микола Мазепа отримав важку травму. У боротьбі з суперником Микола впав та зламав руку. На жаль сезон для півзахисника “Кудрівки” завершено, адже йому потрібна операція. Віримо, що він вже дуже скоро повернеться в команду та продовжить радувати вболівальників своєю грою.

Через цей прикрий епізод до 1 тайму було додано 5 хвилин і на останній з них “Кудрівка” забила. Кулик на краю штрафного майданчика скинув м’яч Зубашівському, той в оточенні захисників зміг підробити круглого під удар й потужно пробив у верхній кут – 1:0.

Другий тайм відразу почався зі спірного рішення судді. Валько віддавав передачу й влучив у руку гравцю “Олімпії”. Це відбулося в штрафному майданчику, а тому мав бути пенальті. На жаль рефері його не поставив.

На 51 хвилині рахунок став рівним. Ковтуну вдався чудовий удар з лінії штрафної й м’яч влетів у “дев’ятку” наших воріт.

На 54 хвилині мали знову вийти вперед. Полончак з Волошиним обігралися в штрафній суперника й Назар пробивав метрів з 12, але не влучив у дальній кут.

Ставало все цікавіше, “Кудрівка” йшла вперед за перемогою. Не стало на заваді команді й вилучення Іоші за лайку. Олександр залишив команду у меншості на 77 хвилині та вже на 80-й рахунок став 2:1. Валько з лівого флангу виконав прекрасну подачу, а Волошин “розстріляв” голкіпера гостей.

Суперник побіг відіграватися, у наших футболістів почало з’являтися багато вільного простору для контратак. На 94 хвилині в одній з них Волошин повинен був робити дубль, але пробив невдало. Та фінальний свисток вже ж зафіксував таку потрібну перемогу “Кудрівки”.