27 вересня

Кудрівка перемагає Софію

Софія (С.Борщагівка) 1:2 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Мельник – Продан Василь, Кацитадзе Нодар

У 20 турі чемпіонату Київщини наша ірпінська команда грала на виїзді проти “Софії” й здобула мінімальну перемогу.

Перший гол “Кудрівка” забила на 32 хвилині матчу скориставшись помилкою господарів. Голкіпер “Софії” виконав неточну передачу, яку перехопив Кубенко й віддав на Продана. Василь чудово розібрався в штрафному майданчику й пробив у кут воріт. Подвоїти перевагу міг Долгопятов, який був дуже активний, але його обвідний удар прийняла на себе поперечка. Відпочивати команди пішли за рахунку 0:1.

Другу половину зустрічі “Кудрівка” також провела краще суперника. Після розіграшу стандарту забивати міг Здоренко, але спершу “Софію” знову виручила поперечка, а добивання від Лещенка було невдале. Забити вдруге нашій команді вдалося вже під кінець зустрічі. На 79 хвилині відзначився Нодар Кацитадзе, який нещодавно вийшов на заміну.

Пройшло зовсім небагато часу й господарі заробили пенальті. Здоренко вів боротьбу із нападником “Софії” й на думку арбітра правила порушив. Капітан суперника Мельник взявся виконувати стандарт й переграв Рум’янцева.

Більше командам забити не вдалося, тож фінальний свисток зафіксував перемогу “Кудрівки”.

• СК “Юніор” Макарів 0:3 “Дружба” Мирівка

Всі фаворити змагань здобули перемоги у цьому турі. Всього лиш одна нічия була зіграна між “Роніном” та “Колосом”, але вона дала змогу “Кудрівці” збільшити відрив від 6 місця в таблиці.

Наступний матч “Кудрівка” зіграє вдома проти “Сокола”.