ГОЛИ: Скепський [`26], Гармаш [’35], Волошин [`43].

Склад «Кудрівки»
Крикнін, Щедраков, Сираш, Сердюк, Лянскоронський, Коваленко, Скепський, Гармаш, Волошин, Кулик, Чепурненко.

Склад «Реал Фарми»
Стародубець, Попов, Ладика, Тимошевський, Щербак, Пархоменко, Лиховидов, Мовчанюк, Фабер, Гринчар, Барсуков.

З перших хвилин “Кудрівка” грала високим пресингом та проводила багато позиційних атак. В середині першого тайму на 26 хвилині відкриває рахунок Денис Скепський з передачі Миколи Сираша. Команда господарів продовжувала домінувати у володінні м’ячем, та загострювати свої атаки у воріт суперника. Другий гол не змусив себе довго чекати, на 35 хвилині після подачі кутового Данило Гармаш був першим на добиванні, та потужним ударом подвоїв нашу перевагу. Гості намагалися скоротити відставання у рахунку та провели декільна непоганих атак. На 43 хвилині матчу після перехоплення м’яча на власній половині поля “Кудрівка” провела швидку контратаку та забила гол. Майстерно себе показав автор забитого м’яча Назар Волошин.

Друга половина зустрічі для нашої команди пройшла невдало. “Кудрівка” дуже багато дозволяла команді суперника на власній половині поля. На 80 хвилині “Кудрівка” отримує вилучення Пластуна, та пенальті у власні ворота. “Реал Фарма” забиває свій перший гол. До кінця другого тайму рахунок не змінився, «Кудрівка» перемагає «Реал Фарму» з рахунком 3:1.

У 11 турі граємо на виїзді з командою “Металург-2” , матч відбудеться 6 жовтня.