11 жовтня

Кудрівка перемогла у кубку Чернігівської області 35+

Володарі кубка Чернігівщини 2022

9 жовтня на стадіоні ДЮСШ “Юність” відбувся розіграш кубка Чернігівської області 2022 року.

Участь взяло 10 команд, які були розділені на 2 групи по 5 команд й зіграли по колу кожен з кожним. Переможці груп виходили до фіналу, а другі місця – грали за 3 місце.

“Кудрівка” потрапила в групу з “Десною-1” (Чернігів), “Антеєм” (Чернігів), ветеранами з Ріпок та командою ветеранів зі Сновська та Городні.

У іншій групі зіграли “Десна-2” (Чернігів), ветерани з Бахмача, Корюківки та Куликівки (Тупичівська громада).

Кудрівка – Антей

Наша команда доволі впевнено пройшла груповий етап, показавши дійсно гарний футбол. Варто сказати, що всі матчі турніру “Кудрівка” провела з польовим гравцем у воротах.

• “Кудрівка” 3:0 “Ветеран” (Городня)
  • “Кудрівка” 2:0 “Десна” (Чернігів)
  • “Кудрівка” 4:0 “Ветеран”(Ріпки)
  • “Кудрівка” 6:3 “Антей” (Чернігів)

Останній матч у списку (проти “Антея”) був за вихід до фіналу, адже суперник також виграв три гри, “Кудрівка” мала лише кращу різницю голів. Але інтриги не вийшло.

А от в іншій групі інтрига була. Там команда з Бахмача та “Десна-2” йшли на рівних й навіть мали однакову різницю голів та їх кількість загалом. Все вирішував останній очний матч. До останніх хвилин зберігався нульовий рахунок, а потім стався дуже суперечливий епізод й “Десна-2” отримала пенальті у свої ворота. Очевидці говорили, що пенальті насправді не було та й порушення правил було навіть не в штрафному, а біля лінії. Це викликало масу обурень, захисник чернігівців отримав ще й червону, а бахмацька команда забила пенальті й вийшла до фіналу.

Кудрівка – Бахмач, фінал

У фіналі “Кудрівка” не тримала інтригу до кінця й забила бахмацьким футболістам по голу в кожному таймі. Спочатку відзначився Круковець, а подвоїв перевагу Валько, який завершив чудову контратаку, яку сам і почав від своїх воріт.

У матчі за бронзу “Антей” переміг “Десну-2” з рахунком 3:1, при цьому пропустивши першими.

У підсумку:

1. Кудрівка
  2. Бахмач
  3. Антей

Далі відбулось нагородження. Спочатку у кожній команді визначили кращого гравця й вручили по м’ячу, а потім нагородили кубками й медалями. У команді Кудрівки кращим гравцем став Круковець Валентин.