13 березня

Кудрівка – переможець першої ліги Зимової іскри сезону 2020-2021

“Кудрівка” 5-1 “Динамо”
Голи: Делеуров Богдан – 3, Атаманюк Ігор -2

Останній матч чемпіонату також виявився переможним. Стан газону був дуже важкий, напередодні гри випав сніг, й команди не могли демонструвати якісний футбол. Та все ж гра виявилась цікавою.
Перші десять хвилин матчу Динамо переважало по грі, але згодом Кудрівка взяла м’яч під контроль та почала створювати моменти. Вивів команду вперед Делеуров Богдан, який випередив голкіпера та проштовхнув м’яч у сітку воріт. При першій же атаці після пропущеного голу Динамо зрівняло рахунок, вивівши сам на сам з голкіпером свого нападника. У другій половині тайму провели гарну комбінацію, яку голом завершив той же Делеуров. Майже відразу отримали шанс на третій гол. Атаманюк Ігор був збитий у штрафному майданчику і суддя поставив пенальті у ворота Динамо. Сам Ігор взявся виконувати стандарт і не схибив, 3-1. За кілька хвилин до фінального свистка Делеуров оформив хет-трик й встановив підсумковий рахунок першого тайму 4-1.

Другий тайм Динамо грало в меншості, більше від оборони, адже один із гравців команди зазнав травми, а замін не було. Кудрівка створила безліч моментів, але або підводила реалізація, або виручав голкіпер суперників. Все ж, ближче до закінчення гри Атаманюк зумів забити свій другий гол та встановив остаточний рахунок у матчі 5-1.

Ця перемога стала для нашої команди одинадцятою в одинадцяти матчах чемпіонату. Проходимо весь турнір без втрати очок та заслужено стаємо чемпіонами!