Кудрівка покидає цьогорічний розіграш кубка України

Голи: Кулик, 4, 74 – Пентелейчук, 48, 83(пен.)

Склад “Кудрівки”: Крикнін, Лещенко, Руденко, Пластун, Сираш, Сердюк, Скепський, Чепурненко, Жикол, Коваль, Кулик.
Запасні: Следзевський, Іващик, Кирин, Коваленко, Тетерук, Лянскоронський, Строчинський, Щедраков, Гармаш.

Склад “Маріуполя”: Якубенко, Пуди, Мамросенко, Тєрєхов, Харжевський, Чернецький, Булгаков, Пентелейчук, Тепляков, Петровський, Літюк.
Запасні: Кравцов, Караващенко, Шушко, Махиня, Батальський, Мочевінський, Биковський, Мельниченко, Гошкодеря.

У 1 таймі “Кудрівка” переграла свого опонента. Вже на 4 хвилині Дмитро Кулик вийшов сам на сам з голкіпером і переграв його – 1:0. Далі наша команда більше грала від захисту, проводячи разючі контратаки. Як мінімум дві з яких мали закінчитися голом, але …

Друга половина гри розпочалася з швидко пропущеного голу “Кудрівки” – Пентелейчук вдало зіграв на добиванні, 1:1. Гості продовжували більше володіти м’ячем, але гол знову забила наша команда. Дмитро Кулик отримав м’яч на правому фланзі, підробив під ліву й з лінії штрафного поклав круглого у ворота – 2:1.

Маріупольці почали ще активніше насідати на ворота “Кудрівки” й Крикнін кілька разів врятував команду. На 83 хвилині головний рефері Олег Когут поставив ДУЖЕ сумнівний пенальті у наші ворота, який реалізував Пентелейчук – 2:2.

Основний час завершився з цим же рахунком і в овертаймах голів також не було, тому команди перейшли до серії пенальті.

Перший удар від Пентелейчука Крикнін відбиває і тут у гру втрутився боковий, який сигналізував, що воротар заступив за лінію до удару й треба перебивати. Що і було зроблено вже успішно.

Згодом такий же момент був вже з іншого боку. Скепський пробив, а Якубенко відбив, зігравши так само як і воротар “Кудрівки” при першому ударі. Але тут боковий чомусь промовчав.

Загалом вирішальний промах зробив молодий Коваленко, який пробив у штангу й подарував “Маріуполю” вихід у 4 раунд кубка України.

Всі моменти гри ви можете побачити в огляді:

А ось післяматчеві коментарі тренерів:

Наступна гра “Кудрівки” буде вже у чемпіонаті Другої ліги 19 серпня, де команда зіграє в гостях проти вінницької “Ниви”.