Голи: Вава ’28, Кононов ’48, Гоуларт ’54

Склад “ЮКСА”: Федотов, Ювхимець, Махнев, Кононов, Демиденко, Евдокіменко, Думанюк, Ховайло, Харченко, Гоуларт, Гехйру.

Склад “Кудрівка”: Крикнін, Щедраков,  Руденко, Сердюк, Чепурненко, Сираш, Коваленко, Строчинський, Коваль, Волошин, Кулик.

Запасні гравці: Следзевський, Скепський, Іващик, Лянскоронський, Долгоп’ятов, Пластун, Гармаш.

Першу половину 1 тайму наша команда дозволяла супернику занадто багато, за що на 28 хвилині поплатилася пропущеним голом. Це був єдиний гол в першому таймі .

На перших хвилинал 2 тайму, пропускаємо ще один м’яч. У середині другого тайму у “Кудрівки” був шанс забити , але удару Скепського бракувало точності. На 54 хвилині пропускаємо 3 м’яч у свої ворота. Рахунок так і залишився до кінця другого тайму 3:0.