Кудрівка поступається Соколу

Кудрівка (Ірпінь) 1:2 Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)
Голи: Іващик, 19 — Сіренко, 74, Ломако, 82.

Невдала домашня гра від нашої команди у 21 турі чемпіонату Київщини.

1 тайм складався для “Кудрівки” доволі вдало й вже на 19 хвилині Іващик скористався пасом від Продана та відкрив рахунок у матчі. Невдовзі Владислав міг подвоїти рахунок, проте не зміг влучити у ворота з вигідної позиції. “Сокіл” також мав шанс забити, але м’яч влучив у перекладину після удару головою від нападника гостей. Також суперник мав непоганий штрафний, але також ним не скористався.

У першій половині 2 тайму “Кудрівка” мала непогані шанси, щоб подвоїти рахунок. Удар Лещенка після подачі відбив голкіпер “Сокола”, а Сухенку, також після навісу, не вдалося акцентовано пробити по м’ячу.

“Сокіл” також активно атакував, було кілька хороших ударів з середньої дистанції, які відбив Рум’янцев, але згодом рахунок все ж став рівним. Черговий удар з лінії штрафного майданчика наш воротар відбив, але м’яч опинився у Сіренка, який пробив від газону в сітку воріт – 1:1.

На 82 хвилині гості забили вдруге, скориставштсь провалом у захисті “Кудрівки”. Навіс справа й Ломако головою забиває на дальній стійці – 1:2. Цей рахунок й зберігся до кінця зустрічі.

• “Динамо” Фастів 0:2 “Софія” Софіївська Борщагівка

Одразу кілька цікавих результатів приніс 21 тур. “Дружба” переграла “Джуніорс” й змістила його на 3 сходинку в таблиці. “Нива” мала шанс збільшити відставання від 2 місця, але зіграла сенсаційну нічию з “Калинівкою”.

“Кудрівка” залишається п’ятою, але “Колос” зменшив відставання до 3 очок.

Наступну гру наша команда зіграє проти “Калинівки”.